League of Legends r.

Czy Riot zapomniał o “nowym produkcie do śledzenia i prezentowania umiejętności”?

W styczniu Riot informował, że opracowuje nowy produkt, który pozwoli na śledzenie i prezentowanie swoich umiejętności i osiągnięć. I... gdzie on jest?

Pierwsza zapowiedź wspomnianego produktu pojawiła się w filmie na temat skórek w 2019 roku (najważniejsze informacje z tego filmu znajdziecie tutaj):

Rioter poinformował:

Poza skórkami opracowujemy też nowy produkt, który pozwoli wam w nowy sposób śledzić oraz prezentować swoje umiejętności i osiągnięcia na waszych ulubionych bohaterach, kiedy prężycie się przed przeciwnikami w grze. Więcej informacji na temat tego produktu pojawi się w pierwszej połowie roku, więc bądźcie czujni.

Zgodnie z tą informacją do czerwca powinniśmy otrzymać szczegóły związane z nowym narzędziem. Jak jednak wiecie – nic takiego się nie pojawiło. Nadal nie wiemy, o jaki produkt chodzi, na co będzie rzeczywiście pozwalał i – co najważniejsze – kiedy się pojawi. W końcu pierwsza połowa roku jest już zdecydowanie za nami.

Zasłonę milczenia spuścił KenAdamsNSA, menedżer produktu w Riot Games, dodając tweeta z linkiem na temat nowego produktu i dopiskiem:

Już prawie tutaj.

Choć nie otrzymaliśmy od niego żadnych nowych informacji, tweet jasno wskazuje, że Riot pamięta o zapowiedziach – i że produkt zostanie wydany. Pozostaje więc cierpliwie czekać dalej…