League of Legends r.

Czy Riot szykuje zmiany Tryndamere’a?

Na swoje zmiany czeka wielu bohaterów. Ostatnio otrzymaliśmy Warwicka w całkiem nowym wydaniu, a w niedalekiej przyszłości Riot zafunduje nam nową odsłonę Galio. Czy swojego update'u doczeka się również Tryndamere?

Zmiany Tryndamere’a?

Na amerykańskim forum gry, gracze starają się zdobyć jak najwięcej informacji o planowanych zmianach w samej grze. Kilkanaście godzin temu padło pytanie odnośnie Tryndemere’a. Odpowiedzi ochoczo udzielił znany nam wszystkim Meddler:

Uważam, że Tryndamere bez wątpienia potrzebuje odnowienia. Największym problemem tej postaci jest to, że gra Tryndamerem jest bardzo zależna od split pushowania oraz od pojedynkowania się. Może to nie wydawać się złe, natomiast gdy przychodzi pora team fightu, Tryndamere odrobinę na tym traci. Wymaga on również interakcji z innymi postaciami w momencie split pushowania. Zdajemy sobie sprawę, że jakiekolwiek zmiany w wyglądzie również będą dla niego korzystne, gdyż należy on do starszych postaci w grze.

Znaleziony obraz

Jak widzicie, Tryndamere według Rioterów jest postacią odrobinę przestarzałą, więc na pewno możemy spodziewać się nowego wyglądu. Jeśli dojdzie to do skutku, Riot na pewno przyjrzy się głębiej jego umiejętnościom. Z powyższej wypowiedzi mogę wywnioskować, że Tryndamere będzie jedną z pierwszych postaci, która doczeka się zmian, zaraz po wprowadzeniu do gry nowego Galio.


Uważacie, że zmiany naszemu barbarzyńcy są potrzebne? Może według Was postać powinna zostać nieruszona? Koniecznie dajcie znać, co o tym sądzicie!