League of Legends r.

Czy jest szansa na gifta od Riotu pod koniec roku?

Czas trochę pomyśleć - czy otrzymamy gifta od Riotu pod koniec roku? A może w tym roku... już nic nie dostaniemy? 

Wiem, trudno jest przewidzieć, co ma się stać – więc to (jak zawsze) będą tylko i wyłączenie przewidywania oraz analiza poprzednich lat.

Wszystko ogarnięte? Jeżeli tak, to zaczynajmy!

W tym momencie nie otrzymaliśmy żadnych informacji nt. giftów ze skórkami na koniec 2017 – nie oznacza to oczywiście, że na 100% nie otrzymamy nic od Riotu. W tym roku nie mieliśmy także żadnych szans, aby otrzymać takowe prezenty:

  • W 2016 Riot obchodził 10. urodziny.

Wtedy otrzymaliśmy całkiem sweet rzeczy, m.in. darmową ikonę oraz Riot Kayle.

Całkiem nieźle, prawda?

W tym momencie moglibyśmy otrzymać gift… lub coś innego! Co powiedzielibyście na coś związanego z warsztatem hextech? Dzięki temu Riot mógłby dać nam po prostu… skrzynkę z kluczem!

Darmowa skrzynka z kluczem jako prezent od Riotu?!

Hmm, nie brzmi to tak źle, prawda? Każdy z nas z przyjemnością przyjąłby darmową szansę na otrzymanie czegoś sweet ze skrzynki; oczywiście patrząc na to z drugiej strony i porównując to do… normalnego gifta ze skórką, to jest “meh” prezent.

Aczkolwiek… popatrzmy na to z drugiej strony

Riot chyba troszeczkę ma nas… gdzieś ATM. Możemy to zobaczyć po kontrowersjach związanych z wartościami spyłowania shardów skinów z PE oraz… samymi rerollami (które były tak ustawione, że większości graczy najczęściej trafiały się najgorsze możliwe skiny – musieliśmy zapomnieć o epikach i wyżej na dłuższą chwilę).

Dodatkowo otrzymaliśmy kompletne zmiany związane z lootem oraz z walutą LoL-a (najpewniej jest to przygotowanie pod nową grę, wiecie – wspólna waluta etc., ale w sumie jest to tekst na kolejny artykuł).

Może Riot będzie chciał naprawić swój “wizerunek” trochę, ale może też będzie chciał się zająć czymś bardziej… potrzebnym rozgrywce – zmiany Rengara i nadchodzący rework Swaina chyba to dobrze potwierdzają.

Tl;dr:

  • Riot obdarował nas całkiem niezłymi giftami ponad rok temu.
  • ATM jesteśmy po dużych zmianach lootu/waluty/wartości PE.
  • Wszystko zależy od tego, gdzie Riot będzie chciał iść ze swoim “wizerunkiem”.
~nie chcę zawierać tego podpunktu, aczkolwiek… muszę – jest to tylko i wyłącznie moja opinia

Co o tym sądzicie? Otrzymamy jakieś prezenty w tym roku czy może… nie? Piszcie!