League of Legends r.

Czas odnowienia czarów przywoływacza.

Chcesz zapisywać timery na czacie niczym koreański proplayer? Zajrzyj tutaj, aby poznać czas odnowienia czarów przywoływacza we wszystkich przypadkach. Zapraszam!

Zapisywanie na czacie liczników do czasu odnowienia czarów przywoływacza przeciwnika to niezwykle przydatna umiejętność używana nie tylko przez wspierających, ale także innych graczy na Summoner’s Rift. Nie wszyscy niestety są w stanie spamiętać dane timery, a w szczególności, gdy są one w pewien sposób obniżone. Pewien użytkownik Reddita postanowił ułatwić to zadanie, tworząc tym samym kilka niezwykle pomocnych grafik (ale o tym za chwilę).

Czas odnowienia czarów przywoływacza może być skrócony na dwa sposoby:

  • Znalezione obrazy dla zapytania ionian boots
    Poprzez Ioniańskie Buty Jasności Umysłu, które to zapewniają o 10% mniejszy czas oczekiwania na czary przywoływacza
  • Znalezione obrazy dla zapytania insight lol mastery
    Dzięki specjalizacji Insight (Przenikliwość), która to sprawia, że Twoje czary przywoływacza odnawiają się 15% szybciej

 

Co prawda tablica wyników (TAB) umożliwia nam podejrzenie, czy przeciwnik korzysta ze specjalizacji Insight, jednak gdy złoży on Ioniańskie buty, sprawa nie jest już tak prosta.

Oto kilka grafik, na których rozpisane są wszystkie czasy odnowienia czarów przywoływacza, z uwzględnieniem posiadanych przedmiotów i specjalizacji:

 

Przykładowy wygląd grafiki (z tłem):

A więc nie czekajcie! Ustawiajcie sobie nowe tapety w telefonie, drukujcie grafiki, oprawiajcie w ramkę i wieszajcie nad biurkiem! Od teraz każdy będzie Wam pozazdrościł tak znakomitej wiedzy o czarach przywoływacza.