League of Legends r.

Czarujący prezent z okazji 9. rocznicy ślubu

Dzienna dawka #wholesome.

Wytrzymać ze sobą prawie dekadę… brzmi zupełnie nierealnie. Chyba, że przypomnimy sobie, że League of Legends obchodziło 10. urodziny w zeszłym roku. Mimo nieprzespanych nocy, płaczu i zgrzytania zębami, nadal chce się wracać do tej niewdzięcznej, niezbalansowanej kochanki.

Redditor u/Masaana87 to jeden z wielu niewyróżniających się graczy League of Legends. Gra albo jako ADC (wybierając głównie Ezreala, Luciana i Sivir), albo jako support (Blitzcrank, Leona, Pyke). Czasem dołącza do niego jego żona – tylko okazjonalnie pogrywająca w LoL-a.

14 maja przypadła ich 9. rocznica ślubu. Z tej okazji jego żona postanowiła dać mu prezent. Padło na coś, co nawiązuje do jednej z najciekawszych par w League of Legends, “papużek nierozłączek” Runeterry. Naszyjniki z przywieszkami nawiązującymi do Xayah i Rakana. Naprawdę się ucieszył na ich widok!

Wydaje się wręcz oczywiste, że jego żona powinna założyć naszyjnik z piórkiem Xayah, a on – Rakana. Na wspólnym splash arcie bohaterów mogliście jednak zauważyć, że każde z nich ma przy sobie pióra drugiej połówki. Po co? Dzięki temu mogą siebie nawzajem powiadamiać o tym, czy są w niebezpieczeństwie. Jeżeli jednak czytaliście ciekawostki o postaciach na Nie śpię, bo gram w LoL-a, to pewnie nie jest to dla Was żadnym zaskoczeniem.

Pierścionki inspirowane Xayah i Rakanem

W 2017 roku pisaliśmy Wam o innym romantycznym prezencie: projekcie pierścionków, nawiązujących tematycznie do pary Vastajów. Część zdjęć niestety nie jest już dostępna.

Przy okazji udało mi się znaleźć też pierścionki z motywami Diany i Leony. Zrobiłoby mi się przykro, gdybym ich tutaj nie dodał. No tylko spójrzcie na te detale!