League of Legends r.

Cudowne zagranie Janny

Internet pęka w szwach przez popisowe zagrania strzelców i zabójców. A co ze wspierającymi? Przedstawiam cudowne zagranie Janny, które można oglądać raz za razem!

Wielu graczy wciąż wątpi czy wspierającym można zrobić zagranie wygrywające potyczkę. Odpowiedź oczywiście brzmi tak. Powiem więcej: dokonanie takiego wyczynu wspierającym, jest dużo większym wyzwaniem niż zrobienie plejsa strzelcem lub zabójcą. Dlatego najlepsze akcje wspierających to czysty skill – bez żadnych przepakowanych przedmiotów czy umiejętności, które annihilują wroga. Po prostu skill.

Cudowne zagranie Janny

Zaledwie 12 sekundową akcją gracz Immersion pokazał, jak skutecznie wygrać potyczkę Janną. Ten film powinien być pokazywany każdemu, kto nie wierzy w siłę wspierających. Przedstawia też brutalną rzeczywistość – wspierający częściej wymagają więcej skilla w grze, niż inne role.

Dyskusja na Reddicie

Ten film oczywiście został udostępniony przez społeczeństwo LoL-a na Reddicie, wiec bezpośrednio pod nim rozgorzała poważna dyskusja. Wszyscy byli zachwyceni tym cudownym zagraniem Janny, lecz pojawiło się parę niezadowolonych głosów (jak zawsze, ktoś musi szukać dziury w całym). Padło pytanie – gdzie są takie Janny, kiedy ich potrzebujemy? Spieszę z odpowiedzią: w Diamencie 2 na amerykańskim serwerze. Tam aktualnie znajduje się gracz Immersion, który sprezentował nam tą akcję.

Cudowne zagranie Janny

Także jak widać zabójczo precyzyjne Janny istnieją, ale jest to poziom niedostępny dla większości śmiertelników. Jednak nie sposób nie zauważyć pozytywnego aspektu tej prawdy – jest do czego dążyć trenując grę wspierającym. Stając się coraz lepszym konkretnym bohaterem dobrze jest mieć ideał, do którego się dąży. Fani Janny już swój mają.

A Wy macie ideał w grze swoim bohaterem? Zdarzają się Wam takie zagrania jak tej Jannie?

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]

Źródło: klik!