League of Legends r.

Co ze stanem Pyke’a, Karmy, Lulu, Sony i Nami?

Pora na kilka słów o tym, w jakim stanie (według Riotu) są Pyke, Karma, Lulu, Sona oraz Nami.

Bardzo prawdopodobnie nie dowiecie się tutaj masy nowych informacji, aczkolwiek czasem warto jest wiedzieć, co nasza ukochana firma sądzi o danych postaciach.

Dzisiaj pora na edycję z supportami

Pyke

W tym momencie (według Meddlera) radzi on sobie całkiem nieźle, aczkolwiek jego tankowate buildy są potencjalnie odrobinę bardziej efektywne. Co ciekawe, Meddler potwierdził, że Pyke od premiery jest wyważony, szczególnie przez jego specyficzną rolę (zabójca i support – co mogłoby pójść nie tak?).

Karma

Dobra wiadomość dla każdego, kto czeka na jej minirework! Jest on właśnie w fazie wewnętrznych testów. W tym momencie w Riocie pracują nad (a raczej próbują) przywróceniem jednego ze starszych efektów z jej zestawu umiejętności (który oczywiście został usunięty), w zdrowy dla gry i użyteczny sposób.

Cały czas są to jednak dziewicze dni testów, więc będziemy musieli jednak chwilkę na to poczekać.

Lulu

Wydaje się “okej”. Nie jest ona tak stała (a raczej to, jak sobie radzi w Lidze, nie jest tak stałe), jak inni magowie wspierający, aczkolwiek w odpowiedniej sytuacji może naprawdę zdominować grę.

Sona i Nami

Żadnych planów dla obu tych postaci w tym momencie, aczkolwiek zespół balansujący cały czas je obserwuje. Są one w kategorii tych “mocniejszych” postaci, ale nie są one OP.