League of Legends r.

Co ze skórkami Sewn Chaos?

Jakiś czas temu Riot zapowiedział dwie nowe skórki z serii Sewn Chaos. Nie zostały jednak one zbyt miło przyjęte przez graczy. Co zatem postanowił Riot?

Co ze skórkami Sewn Chaos?

Na forum PBE jeden z Rioterów, I am Carlos, dodał post, w którym wyjaśnia, co dokładnie stanie się z niedawno powstałymi skinami z serii Sewn Chaos. Oto jego słowa:

Witajcie!

[…] Po otrzymaniu kilku zgłoszeń odnośnie naszych nowych skórek, postanowiliśmy, że nie trafią one do gry.

Czasami pracujemy nad rzeczami, które na koniec nie spełniają naszych oczekiwań. Zazwyczaj staramy się je wycofać zanim trafią na serwer PBE, jednak w tym przypadku było już za późno. Prawdą jest, że ani Sewn Chaos Blitzcrank ani Sewn Chaos Amumu nie zadowalają nas swoim końcowym efektem, dlatego decydujemy się na ich usunięcie.

A więc co ze skinami dla Amumu i Blitzcranka? Wracamy do prac i postaramy się stworzyć obu tym postaciom skiny, na jakie zasługują. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje.

Nie wiemy do końca, kiedy nowe skórki się ukażą, jednak możemy obiecać, że o nich nie zapomnimy. Postaramy się rozwiązać problem w miarę szybko. Dziękujemy za cierpliwość.

Znaleziony obraz

Jak widzicie, tym razem Riot przystał na prośby graczy. Po raz kolejny przyznali się, że to, co zrobili, po prostu im nie wyszło. Udowodnili, że zależy im na jakości skórek, jakie trafiają do gry. I choć ostatnio wydawane skórki z tańszej półki cenowej mogą pozostawiać wiele do życzenia, tak w tym przypadku zrozumieli, że gracze mogą oczekiwać czegoś lepszego jakościowo.


Co sądzicie o tej decyzji? Jak podobały Wam się skórki Sewn Chaos? Dajcie znać w komentarzach!