League of Legends r.

Co ze skórkami dla Urgota i Aureliona Sola? Podpowiedź od Riotu!

Kilka miesięcy temu, Riot obiecał nam, że do końca tego roku dostaniemy skórki dla zaniedbanych postaci, w tym dla Aureliona i Urgota. W ostatnim "Spytaj Riot" dostaliśmy wskazówkę dotyczącą tego tematu. Jakie skiny może dostać ta dwójka? 

Minęło już kilka miesięcy, odkąd w wideo “/od dewelopera” zdradzono nam, iż większość zapomnianych postaci dostanie w tym roku nowe skórki. Od tego czasu odhaczony z listy został: Rumble, Shen, Vladimir oraz Galio, a wraz z nimi kilka dodatkowych postaci. Pełen artykuł na temat planowanych skinów znajdziecie tutaj.

Kilku bohaterów wciąż czeka, a wśród nich jest oczywiście Aurelion Sol. Co w związku z tym?

W ostatnim Spytaj Riot, padło pytanie, jak zwykle wygląda projektowanie nowej skórki. Czy częściej decydują się na stworzenie kolejnych skórek dla istniejącej już serii (przykładowo Dark Star albo Super Galaxy), czy jednak preferują decyzję, aby zrobić coś dla konkretnej postaci. Wyjaśniono nam, iż można podzielić to między 70% i 30%, czyli znacznie częściej wybiera się coś dla istniejącego już motywu.  

I tutaj robi się ciekawie, gdyż na końcu wypowiedzi padają słowa:  

PS Spośród nadchodzących w ciągu paru miesięcy skórek dla Aureliona Sola i Urgota, każda wpisuje się w inną opcję.

Co to oznacza? Jedna z wymienionych postaci dostanie skina do istniejącej już serii, a druga otrzyma coś zupełnie nowego.  

Osobiście odnoszę wrażenie, iż ktoś z nich otrzyma skórkę Dark Star, bo obie postaci są w stanie dobrze wpasować się w estetykę serii. W internecie pojawiają się różne concepty skinów dla Aureliona, chociażby Aubeelion Sol. Wiem też, że Riot wciąż zastanawia się, co zrobić ze Star Guardian Urgotem, bo lubią tworzyć coś na podstawie memów społeczności, jednakże już nie raz mówiono nam, iż szanse na to są naprawdę niewielkie. 

Waszym zdaniem, kto dostanie jaką skórkę? Wiemy, iż Riot już nad nimi pracuje, więc pozostaje nam być tylko cierpliwymi!  

O autorze: Papuchochoł

PapuchochołNałogowo gram w kilka swoich ulubionych gier oraz piszę rozmaite opowiadania. Wydaję pieniądze na niepotrzebne gadżety, zbieram naklejki, a moim największym celem obecnie jest zmuszenie Riotu, żeby powstał Star Guardian Taric.