League of Legends r.

Mistrzowska Ashe jedyną skórką z tej serii za 1350 RP

Wszystkie kolejno wydawane skórki Championship kosztowały 975 RP. Dlaczego Ashe jest jedyną postacią, za której skina z tej serii musimy zapłacić więcej, bo aż 1350 RP?

Mistrzowska Ashe skórką za 1350 RP

Pierwsza skórka wydana z okazji mistrzostw świata kosztowała 975 RP. Regułę tę kontynuowano przez następne lata, kończąc na 2016 roku, w którym skina z tej serii otrzymał Zed. W tym roku za skórkę Mistrzowską zapłacić będziemy musieli nieco więcej – 1350 RP. Informacja została potwierdzona przez naczelną działu skórek – Riot KateyKhaos.  • Screeny z wideo umieszczonego w artykule:

PBE – 22 sierpnia – Championship Ashe, Eternum Cassiopeia i zmiany balansuDlaczego skórka ta jest droższa od pozostałych z tej serii? W grę oczywiście wchodzi świetnie przygotowany wygląd modelu i umiejętności postaci, aczkolwiek poprzednie skiny były na porównywalnym poziomie. Warto zaznaczyć, że twórcy coraz śmielej wyceniają skórki na 1350 RP.


A Wy co o tym sądzicie? Uważacie, że skórka jest warta 1350 RP? Może jednak Waszym zdaniem jej cena powinna zostać wyrównana z pozostałymi skinami z tej serii? Dajcie znać w komentarzach.