League of Legends r.

Skin Challenger – co, jak i kiedy?

Skiny Challenger były ostatnimi laty wydawane w styczniu, tuż po rozpoczęciu sezonu rankingowego. Zbliża się marzec, a my wciąż nie wiemy nawet, który bohater otrzyma wymienioną skórkę... Co się dzieje? Czyżby Riot zrezygnował z młodej serii?

skin challenger

Jeden z graczy zapytał o to na oficjalnym Forum League of Legends. Po chwili oczekiwania, głos w sprawie zabrał Riot Ve1vet:

W swojej obecnej formie skin Challenger był jedynie “Czerwoną Antytezą dla skórki Championship”. Chcieliśmy więc posiedzieć nad tą pierwszą nieco dłużej i przeanalizować koncept całej serii, by dojść do “rdzenia”, który czyni ją wyjątkową i pożądaną.

Kiedy nowy Challenger Skin?

Na to pytanie odpowiada inny Rioter – Kindlejack:

Trochę się pozmieniało, jednak możecie być pewni, że Skin Challenger będzie na MSI, tak samo jak Championship na Worldsy.

Pozostaje nam jedynie czekać na więcej informacji. Kto wie, może kolejny skin Challenger okaże się legendarką, w związku z czym Rioterzy potrzebują jeszcze więcej czasu, by dopracować nowego kolegę/koleżankę dla Ahri i Nidalee…


A Wy czekacie na nowy skin Challenger, czy może seria ta nie przypadła Wam do gustu? Którego bohatera widzielibyście w czerwonych barwach? Piszcie w komentarzach!