League of Legends r.

Camille: ogromne obrażenia i solo Baron Nashor

Jak silna jest Camille i ile potrzebuje czasu do samodzielnego zabicia Barona Nashora? Jak się okazuje, mniej niż 20 sekund. Solo Elder Dragon też jej nie straszny. 

Zobacz też:


camillewallpaper-logo

Jak to już od dawna bywa w League of Legends, każda nowa postać to wiele filmów na YouTube z próbą zrobienia jak najciekawszych zagrań i wyciągnięcia z danego bohatera maksimum jego potencjału. Tak też stało się w przypadku Camille, Stalowego Cienia – nowej członkini Ligi, ujawnionej niedawno przez twórców gry (być może ktoś z Was jeszcze o niej nie słyszał). Kimimoto, autor filmiku, który zaraz zobaczycie, postanowił sprawdzić, jak szybko poradzi sobie ona z Baronem Nashorem i Elder Dragonem. W tym celu ułożył następujący build:

  • 4 Ostrza Nieskończoności Infinity Edge,
  • Krwiożercza Hydra Ravenous Hydra,
  • Złodziej Esencji Essence Reaver.

Do tego oczywiście:

  • czerwone i niebieskie wzmocnienie,
  • Eliksir Gniewu,
  • buffy od Smoków.

Efekt końcowy jest taki, że Baron Nashor zostaje zabity w mniej niż 20 sekund, Wędrujący Krab pada na dwa uderzenia, a Elder Dragon okazuje się tak łatwym przeciwnikiem, że Camille nie traci praktycznie zdrowia. Zobaczcie sami. Autor filmu twierdzi, że to “Highest True Damage ever!”.

Camille: ogromne obrażenia i solo Baron Nashor

Robi wrażenie? Czy może to kolejny przesadzony build nowej postaci i coś, co widzieliśmy wiele razy, gdzie nawet taki znienawidzony potem przez wielu Ivern niszczył Barona w kilka chwil?

Jakie są Wasze odczucia względem nowej postaci? Będzie zbyt silna? Czy może podzielacie opinie niektórych czytelników, że jednak Camille nie robi szczególnego wrażenia i będzie po prostu kolejną postacią, którą spotykać będziemy przez jakiś czas w grach, a potem pójdzie w odstawkę? Napiszcie w komentarzach.