League of Legends r.

Bugi: Lee Sin pod lupą!

Chyba każdy z nas zdążył się już przyzwyczaić do ciągle pojawiających się bugów bohaterów i nie tylko. Co Riot serwuje nam tym razem?

Zwrot “Riot pls” nie jest nam obcy i chciałoby się wypowiedzieć go przy tej sytuacji. Tym razem ofiarą bugów jest Q ślepego Lee Sina. Czy to, że pomimo wyraźnego trafienia w czerwonego moba umiejętność wcale się na nim nie zatrzymuje, jest aluzją do jego ślepoty?

Zobaczcie sami, jak to wygląda!

QLEESIN2

Jak działa Q Lee Sina? Tworzy on falę dźwięku w linii, zadając tym samym obrażenia fizyczne pierwszemu trafionemu wrogowi, a ponadto wykrywa go na 3 sekundy, co daje mu możliwość tak zwanego doskoku do wrogiego bohatera. Fala dźwięku może także wykryć niewidzialne cele, jak na przykład niewidzialnego Shaco czy Twitcha.

QLEESIN1

Z pierwszego zdjęcia, gdzie Red nie jest jeszcze nam widoczny, można wywnioskować, że jeśli tylko jest na swoim miejscu, powinien zostać trafiony bez najmniejszego problemu – udowadnia nam to już kolejne zdjęcie, gdzie Q wyraźnie dotyka dużego moba, ale wcale nie ma zamiaru się na nim zatrzymać.

Jeśli ostatnimi czasy pogrywaliście Lee Sinem i nie trafialiście w moby ze śmiesznej odległości, nie odinstalowujcie LoL-a – to po prostu wina Riotu, a nie Waszych umiejętności trafiania skillami!