League of Legends r.

Buffy Viktora w najbliższym czasie?

Viktor ma obecnie drugie najgorsze win ratio ze wszystkich mid lanerów. Z patchu na patch wypada on coraz bladziej. W żadnej fazie gry nie przekracza 50% wygranych gier, a ostatnie buffy dostał dawno temu. Co na ten temat sądzi Riot?

Riot Meddler zapytany odnośnie ewentualnych buffów Viktora odpowiedział, że Riot testował różne możliwości polepszeń Zwiastunu Maszyn. Zmniejszenie cooldownu R-ki nie było wystarczającą pomocą, więc zastanawiali się nad mocniejszą tarczą z Q lub krótszym czasem odnowienia E. Stwierdzili, że nie chcą przesadzać z buffami, więc zdecydowali się na Q, ponieważ chcą zwiększyć tankowatość Viktora z powodu jego krótkich zasięgów umiejętności w porównaniu z innymi magami. Uważają, że silniejsza tarcza jest bardziej bezpieczną opcją.

viktor winrate 8.2

Dodał też, że jeśli buffy Q i R nie pomogą mu wystarczająco, to ponownie zastanowią się nad zmiejszeniem cooldownu E w patchu 8.4. Meddler również został zapytany o zmiany pasywki Viktora, czyli jego Hexrdzenia pozwalającego na ulepszenie reszty umiejętności. Odpowiedział, że nie mają planów odnośnie Hexcore’u i liczą, że wyżej wymienione buffy wystarczą.

A Wy uważacie, że te buffy starczą, by Viktor znów stał się bardziej grywalny? A może Riot celuje w złe miejsca i problem tkwi gdzie indziej? Zapraszam do dyskusji!