Bolesna śmierć w LoL-u! Kto zabija najgorzej?

Zastanawialiście się kiedyś, który z bohaterów Ligi Legend zadaje najbardziej bolesną śmierć? W tej grze jest mnóstwo zabójczych umiejętności, ale jak rozpoznać tą najgorszą?

Czy grając w LoL-a zastanawialiście się kiedyś, że ta gra polega na zadawaniu śmierci przeciwnikom? Czy wybraliście ulubioną postać świadomie chcąc zostać katem dla wrogów, czy może ktoś się Wam spodobał z wyglądu i zaczęliście nim grać?

Jaka śmierć najbardziej boli w Lidze?

Podobne pytanie zadano internautom na Reddicie – chodziło o skill, który zabijałby najokrutniej w realnym życiu. Pomysłów i odpowiedzi było wiele i chętnie się z Wami podzielę!

 • Kalista Kalista_MIN i jej Rend [E] – czy sama myśl o wbijaniu w korpus włóczni, a później rozrywaniu ich dla dodatkowych obrażeń nie jest przerażająca?
 • Poison Trail [Q] Singeda Singed_MIN – chociaż lubię tą postać jako troll, nie pomyślałem o okrucieństwie wobec osób, które próbują go ścigać. Powolna i bardzo bolesna śmierć, czy nie taka jest najgorsza?
 • Malefic Visions [E] Malzahara Malzahar_MIN – skoro mówimy o powolnym zabijaniu, co by było, gdyby do tego dołożyć przerażające wizje? Na pewno nic przyjemnego!
 • Męska część graczy zapewne nie byłaby szczęśliwa, gdyby Poppy Poppy_MIN uderzyła ich swoim Keeper’s Verdict [R] w krocze z ogromną siłą, prawda?
 • Krwawienie z [P] Hemorrhage Dariusa Darius_MIN – również powolna i bolesna śmierć, ale oprócz niej byłby problem z otwartymi ranami.
 • Pasyw Thresha Thresh_MIN, czyli [P] Damnation. O ile śmierć jest krótka albo długa, wieczność dla duszy zamkniętej w latarni jest dość creepy!
 • W porównaniu do Popki, śmierć z rąk Tarica Taric_MIN dla mężczyzn jest wprost ośmieszająca. Ale przecież nie można powiedzieć “nie”, będąc ogłuszonym (Dazzle [E])!
 • Transfusion [Q] Vladimira Vladimir_MIN także nie wydaje się miłe. Kto by chciał, żeby wyrywać mu krew prosto z żył i przy okazji dziurawić ciało? Chyba nikt o czymś takim nie marzył.
 • Noxious Trap [R], czyli niesławne grzybki Teemo Teemo_MIN. Sama nienawiść do tej postaci obrzydza wielu osobom śmierć od małego chomika. A co byście zrobili idąc na grzybobranie, gdyby grzyb, który przez przypadek nadepniecie zaczął Wam zadawać ból? No właśnie.

Bonus dla wytrwałych:

Ponieważ są osoby z niecodziennymi upodobaniami, mam dla Was jeszcze 2 sposoby zabijania. Nie są one tak nieprzyjemne jak powyższe, a być może dla niektórych byłyby wprost wymarzone!

 • Charm [E] Ahri Ahri_MIN może być początkiem ciekawszej znajomości… w wyniku której stracimy swoją esencję życia?
 • Leap of Faith [R] Illaoi Illaoi_MIN albo inaczej masówka macek, która nagle się pojawia i zaczyna nas okładać. Wiem, że są osoby, które to lubią!

 

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]

[Żródło]

O autorze: metsu

Czym byłby spacer po lesie bez grzybów? Od tego macie mnie - małego, niewinnego chomiczka! Support od 4 sezonu i dżungler od 5, jednak w LoL-a gram od A (Akali w dżungli) do Z (Zed support). Podobno studiowałem na tłumacza angielskiego, ale bardziej ciągnie mnie do japońskich "bajek" i nie tylko. Poza spędzaniem czasu ze znajomymi lubię stalkować LCS-y - od CBLoL-a do LCK, a w życiu wyznaję jedną zasadę: najważniejsza jest radość! 🙂

 • krzysztofjedrejek

  a co z samym ignite em przecierz opcja powolnego spłonięcia też nie jest zbyt ciekawa

 • packa

  Brakuje Pantheona i śmiercionośnej włóczni. 😀

 • Escobar

  Nafeedowany Rengar (*)

 • OG Delikatny

  Według mnie brakuje tutaj jednej naprawdę strasznej i śmiercionośnej postaci, której ostatni atak przyprawia nas o dziewięćdziesięcio stopniową gorączkę, widząc ten atak chcemy skoczyć z okna podcinając sobie w locie żyły by wreszcie spaść na płot sąsiada który as przebije w pół.
  O jakim bohaterze mowa ? – oczywiście Soraka
  Nie ma chyba bardziej irytującej śmierci aniżeli śmierć z rąk tego championa.
  Samo to uczucie gdy ten banan tak leci, leci i leci. Z trzęsącymi się rękoma patrzycie na pasek zdrowia mówiąc że 41 życia wystarczy, przecież jeszcze macie 80 pancerza i potka cały czas działa i, i, i przeżyjecie, aż tu nagle lecący banan z premedytacją i uśmiechem na swej bananowej twarzy zadaje nam 42 obrażeń..
  No aż można popełnić samobójstwo.
  Oczywiście, co robi nasz przeciwnik ? – spamuje na tym popieprzonym chacie “banana power”, “Soraka > Vayne” i aż chce się zrejdżkłitować przy okazji dając report temu frajerowi co wyciągnął tego champa za flame, afk, cheaty, spam i wszystko inne.
  Dla osoby która gra Soraką i zadaje ostatnie uderzenie powinno być dostępnych 10 rodzajów reportów i każdy dostępny ! + wpisując przy reporcie ” Soraka zabiła mnie ostatnim autoatakiem” przeciwnik powinien dostawać perma bana na tą postać i priorytet do 2222 roku na każdą rozgrywkę z czasem 60 minut 😛 + jeśli jego drużyna wygra powinien system wyłąpywać takie rzeczy i automatycznie dawać surrender z pięcioma głosami na tak w momencie gdy drużyna owej Soraki niszczy pierwszą wieżę przy nexusie przeciwnika 😛
  #Nienawiść Do Soraki Tak Zostałem Wychowany xd
  #Pozdro z DV 😛

 • Syriusz Petrovik

  Jest Poppy! Jestem sprzedany !