League of Legends r.

Bodypainting z Akali – inny sposób cosplayowania bohaterów

Czy "zwykłymi farbkami" da się stworzyć pełen cosplay? Pewnie, że tak.

Splash art Akali.

Millie ?? to Instagramerka, która postanowiła dzielić się ze światem swoimi zainteresowaniami: szyciem, rysowaniem, cosplayowaniem czy bodypaintingiem…

W jednej ze swoich prac postanowiła połączyć swoje zainteresowania z czymś, co lubi robić w czasie wolnym – graniem w League of Legends.

W ten sposób Millie wymalowała na sobie cosplay Akali.

Szczególną uwagę jej fanów zwrócił tatuaż rękaw wykonany z wysoką dbałością o szczegóły. Coś, co często bywa zupełnie pomijane przez cosplayerki Akali, których nie jest tak mało od czasu wydania skórki K/DA.

Akali bodypaint 2020
© Millie ??

Autorka przyznaje, że bodypaintingiem zajmuje się sama. Często dostaje pytanie o to, jak dosięga trudno dostępnych miejsc na ciele. W jednym z komentarzy odpisuje, że pomaga w tym trenowanie yogi. Oprócz tego regularnie ćwiczy używania obydwu rąk podczas malowania – dzięki temu nie ma większych problemów z niełatwymi obszarami ciała.

Następną pracą artystki ma być Camille. Jej będące nogami ostrza będą czymś trudnym do osiągnięcia – zwłaszcza, że autorka ogranicza się wyłącznie do malowania swojego ciała. Planuje jednak namalować ich ciemny kontur na swoich nogach i stanąć naprzeciwko czarnej ściany. Czekamy na efekt!

Kilka z jej innych prac: