r.

Bindowanie klawiszy poza grą

Zmienianie bindów podczas gry jest wręcz niemożliwe, a wchodzenie w customy, by tylko przypisać odpowiednie klawisze - męczące... Teraz możemy to zrobić nawet bez odpalania LoL-a!

19-letni Kanadyjczyk, WGJD, napisał prosty program, który umożliwi Wam zmianę przypisanych klawiszy poza samą aplikacją League of Legends. I choć nie przyciąga on wzroku swoim designem, to jest naprawdę przydatna!

LoLKeyBinder

Poza samą możliwością zmieniania bindów, możemy też zapisać poszczególne strony z przypisanymi klawiszami i załadować je w dowolnym momencie – nie trzeba więc kilka razy robić tego samego, do wszystkiego wystarcza jedno kliknięcie!

bindowanie

Co ciekawe, program jest dostępny w 4 językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim i francuskim.

bindowanie

Jak uruchomić?

Niektórzy użytkownicy Windows 10 mogą mieć problemy z uruchomieniem aplikacji (ach, te zabezpieczenia…). Wtedy – po pobraniu – należy wejść w folder, w którym zapisaliśmy program, kliknąć prawym przyciskiem myszy na jego ikonę, wejść we właściwości i zaznaczyć “Odblokuj” przy Zabezpieczeniach (zakładka: Ogólne), które znajdują się na samym dole okna. Następnie zapisujemy i gotowe – możemy odpalić program.

bindowanie

Po pierwszym uruchomieniu należy ustawić ścieżkę, w której znajduje się gra. Aby to zrobić, wchodzimy w ustawienia (ikona koła zębatego w prawym górnym rogu, obok strzałki) i tam zmieniamy ścieżkę. Zatwierdzamy i możemy bindować! Jeśli chcemy zobaczyć aktualne ustawienia, należy nacisnąć “Restore Defaults”.

Co oznaczają poszczególne ikony?

bindowanie

Kolejno:

  • dyskietka – zapisywanie ustawień
  • strzałka w górę – otwórz
  • strzałka w dół – zapisz stronę jako
  • “Restore Defaults” – przywracanie ustawień
  • koło zębate – ustawienia: możliwość zmiany ścieżki dostępu gry i języka
  • strzałka w prawo – zamknięcie programu

 

Jeśli zainteresował Was ten program, tutaj możecie go pobrać: klik! Miłego korzystania!

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]