League of Legends r.

“Best Rammus OK” – diamentowa kompilacja

Jesteście ciekawi zagrań diamentowego Rammusa? Oto filmik z Pancerznikiem w roli głównej, który zdobył spore zainteresowanie na Reddicie. 

Best Rammus OK

Best Rammus OK – Diamond Rammus Montage to filmik, który zdobył spore zainteresowanie na Reddicie. W mniej niż dobę temat z linkiem do filmu skomentowało 300 osób. I o ile na Reddicie ludzie pisali coś w stylu “To najlepszy montaż 2016 roku!” “Świetna kompilacja” itp., to na YouTube komentarze były całkowicie inne. I nie chodzi tutaj o to, jak zagrano samym Rammusem, ale o muzykę w tle. Chodzi konkretniej o utwór TheFatRat – Unity. Można było naliczyć przynajmniej kilkanaście komentarzy o tym, jak bardzo rakowa jest to muzyka oraz że zepsuło to odbiór filmy. Ciekawe jak będzie z Wami. Zapraszamy do oglądania.

Best Rammus OK – diamentowa kompilacja

Jak podoba Wam się ten filmik? Czy faktycznie jest to świetna kompilacja warta uwagi, czy może przypadkowo zdobyła spory rozgłos i masę komentarzy? Czy użyta muzyka jest faktycznie tak dużym problemem, że aż duża część oglądających pisze na ten temat komentarz?