League of Legends r.

Bard jungler? Czemu nie!

Czy denerwuje Was okropny AD Carry? Czy nie macie ochoty pójść AFK, gdy po raz setny pisze "report bard 0 help"? Może Waszym wybawieniem będzie Bard jungler? Koniecznie sprawdźcie ten build!

Bard jungler. Aha?

Z powodu zmian w patchu 7.7, w którym Bard jungler ma znacznie więcej sensu. Z każdym nowym poziomem dostajesz +15 obrażeń, a dzwonki skalują się szybciej. Nie brzmi to wspaniale?

Gdy dobijesz do maksymalnej ilości meepów (5 + jeszcze jeden), to każdy bohater powinien na Ciebie uważać, ponieważ zadajesz wtedy tony obrażeń. Nawet, gdy jesteś do tyłu z itemami/poziomem. 30-35 minut to czas, w którym powinieneś rozwalić drużynę. Pomimo stat 1/10 dalej możesz zoutdamage’ować enemy team.

Z tego powodu, że potrzebujesz pięciu sekund na pięć meepów, Twój dodatkowy szósty jest gotowy i możesz zmaksymalizować swój damage 1350 (+1,8 AP). Toż to nie pokrywa Zębu Nashora, który zamierzasz kupić.

No okej, to zapodaj ten build

Najpierw zbuduj Runic Echoes z jakimkolwiek nożem z jungli. Dostaniesz premię do prędkości, przez co meepy pojawią się szybciej. Pamiętaj, aby na poziomie 9. dodać .

Później zbuduj GLP. Może wolałbyś protobelt na jakiś fajny plejs, ale na solo queue zalecam GLP.

Twoim ostatnim core przedmiotem jest Ząb Nashora, ponieważ Bard najwidoczniej nie ma zębów.

Właściwie, reszta itemów może być czym zechcesz, zależnie od sytuacji. Sojusznicy oraz przeciwnicy będą tak zaskoczeni, że Hourglass czy Void Staff ich nie zdziwi.

Jak się tym gra:

Dzwonki są superważne podczas gry. Masz 2 dzwonki na 50 sekund, więc w 30 minucie powinieneś mieć 65 dzwonków i wtedy wygrać grę.

W early zacznij blue, wilki oraz reda, gankuj na poziomie trzecim ze swoim slow i dzwonkiem.

W mid game niestety nie jesteś silny, gdy nie złożysz core itemów, więc i tak nic nie zrobisz. Udawaj, że klawisz R ci się zepsuł, polecam, 10/10.

W late masz mieć te 65 dzwonów i stań przy drużynie. Rzucaj meepami na froncie i niszcz ich carry swoimi obrażeniami. Masz sprawić, żeby się zastanawiali, czemu nie zbanowali Barda.

Podoba Wam się Bard jungler? A może wydaje Wam się słaby? Dalej support, czy jakaś inna linia jest dla niego dobra? Napiszcie w komentarzach!