Banana power!

Znacie moc złowieszczego banana, który do Was nadlatuje, aby wreszcie zakończyć Wasze istnienie na tym marnym padole (ewentualnie Summoner’s Rift)? Na bocie – na pewno. A na topie? ;>

Zdawałoby się, że meta top-Soraki już minęła. Ten filmik jednak temu zaprzecza i pokazuje, że banany nadal rządzą na Summoner’s Rift – na każej linii!

Banana outplay!

To jak, zaczynamy grać Soraką na topie?

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]

O autorze: Nalthe

NaltheAlicja błądząca po Krainie Czarów. Perfekcjonistka, idealistka i marzycielka kryjąca się w mrocznych, gotyckich uniwersach gier, filmów i książek. Poza H2P zajmuje się tłumaczeniami, jest też redaktorką i korektorką - głównie literatury sci-fi.
A. No i wilk. Taki z krwi, z kości niestety natura nie pozwoliła.

 • cericeres

  Soraka jeśli ktoś ją ogarnia to może niezłego wkurwa zapewnić enemy. Mój kolega praktycznie w każdej grze ma nią staty ponad 20 zabójstw. kiedyś i ja się nią nauczę grac (musze się nauczyć bo mam Sorake Żniwiarza Dusz a szkoda by taki skin się marnował :D) i będę trollował enemy 😀 (ach te marzenia :d)

 • xtaqe

  Soraką to trzeba umieć grać hahahahaha filmik mega! 😀

 • aPhocaLypsa

  The goddess of banana 😀

 • CyaMickey

  Super, może soraka znowu wróci na topa 😀

 • DJAsia

  Grałam Soraką na topie na Dariusa jak był OP przed nerfem. Tylką tą postacią wygrywałam w killach na Darka. Pamiętam szczególnie jedną frę jak płakali, że trolluje idąc Soraką na topa. Fakt miałam sporo mniej farmy, bo grałam na odległość i co chwile poke Darka i mój heal, ale 1v1 jechałam go i albo musiał cofać, albo całkowicie ginął. W drugim teamie mid wygrywał, bot to samo, więc jak nie trudno się domyślić ich jungler Lee Sin często bywał u mnie na lini. 1 mój item to Klepsydra dzięki temu jak wbijali pod turet to na starcie miałam 2 kille. Gre ostatecznie przegraliśmy, ale miałam niezłą zabawę z bananami tak jak na tym filmiku! 🙂

 • mateuszszczepaniak

  O mój… XD

 • Tymisko

  hahahhahahaha