League of Legends r.

Pro Azjata w Twoim teamie – wykonalne?

Nie od dziś wiadomo, że jeśli jest coś, co robisz dobrze, to na świecie jest mały Azjata, który zrobi to 10 razy lepiej. Koreańskich teamów boją się profesjonaliści, ale wszystko ma swoją cenę...


Vici Gaming (VG) wprawdzie nie jest drużyną, która w LoL-u szłaby łeb w łeb z największymi badassami na Summoner’s Rift – jednak ich gracze są warci naprawę dużo. Ile? Moglibyście sobie na takiego pozwolić? Sprawdźcie sami!

Ile warty jest Azjata z pro teamu?

VG na wczorajszej konferencji przedstawił wartość swoich pięciu najlepszych graczy. Dwóch z nich gra w LoL-a, z kolei trzech pozostałych w Dotę 2. Śmiejemy się z tego, że piłkarzy wykupuje się za kosmiczne sumy – tymczasem pod naszym geekowskim nosem dzieją się dokładnie takie same rzeczy! Dobry zawodnik jest wart kupę kasy! Ile?

LoL:

  • Easyhoon: 615,384$
  • DanDy : 769,230$

DotA 2:

  • FY: 769,230$
  • BurNIng: 1,200,000$
  • Sylar: 769,230$

Ile zarabiają?

Dużo? Mało? Oceńcie sami po tym, jak owi gracze jeszcze zarabiają! Poniżej spis najlepiej zarabiających graczy League of Legends, a także DotA 2 – co ciekawsze, można wyciągnąć z tego bardzo interesujące wnioski…

Jeśli jesteście na komórce kliknijcie w obrazek, aby powiększyć

Największe zarobki wśród graczy LoL-a

zarobki lol

Największe zarobki wsród graczy DotA 2

zarobki dota

Zgodzicie się na pewno, że różnica jest zasadnicza! Faker, będąc najlepiej płatnym graczem League of Legends na świecie, miałby problem, żeby zmieścić się w top 50 najlepiej zarabiających fanów produkcji Valve. Wyobrażacie to sobie, zarabiać taką furę kasy, żeby bezapelacyjnie wykosić nawet jednego z najlepszych graczy LoL-a?

A Wy zapłacilibyście takie pieniądze po to, żeby do Waszego teamu dołączył Azjata? A może sami macie aspiracje, żeby pobić tych najlepiej zarabiających i wybić się jeszcze wyżej? Podzielcie się Waszym zdaniem w komentarzach!

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]