League of Legends r.

Automatyczny Smite dla dżunglerów!

Ile razy widzieliście, że Wasz dżungler zapomniał smite? No cóż, zdarza się - ale Riot ma na to rozwiązanie! Od teraz Smite będzie przydzielany automatycznie dżunlgerom!

Jeżeli zdążyliście zagrać rundkę Nexus Blitza, to bardzo prawdopodobne, że spotkaliście się z tym, że smite jest obowiązkowy dla obu dżunglerów (automatycznie dostajemy go, podczas wybierania bohaterów).

W tym momencie jest to tylko test (jeżeli chodzi o NB), Meddler potwierdził, że chodzi o to, aby nie powstały żadne nieporozumienia – podczas testów potrzebna jest dwójka dżunglerów.

ALE CO Z SUMMONERS RIFT?

Spokojnie, Riot także o to zadbał!

Od teraz, jeżeli otrzymamy rolę dżunglera na SR, to automatycznie otrzymamy smite po wejściu do lobby, jako jeden z czarów przywoływacza.

Oczywiście, że na SR będziemy mogli wymienić smite, jeżeli będziemy chcieli się wymienić z kimś pozycjami, spróbować dżungli bez porażenia etc.

*edit: Smite będzie zamieniać się z czarem przywoływacza, który nie jestem flashem. O sytuacji gdy w poprzedniej grze mieliśmy np. Ghosta i Tele Meddler nic nam nie powiedział.

Dlaczego taka zmiana?

Chodzi o to, aby nie było sytuacji, kiedy dżunlger zapomina porażenia, po graniu innej roli – cały czas zdarzają się takie sytuacje. A że gracze prosili o coś takiego, więc oto Riot dodaje to, co chcemy!