r.

Co dalej ze smokiem? Aurelion Sol oczami Meddlera!

Jeśli śledzicie nowinki z LoL-a, pewnie słyszeliście już, że legendarny Ao Shin został zamrożony jako projekt głęboko w podziemiach Rito Games. Wiadomo również, że w ciągu kilku miesięcy ma wyjść postać, która go zastępuje - Aurelion Sol. Czy wiadomo już coś więcej?

W tym temacie wypowiedział się Meddler, który już na wstępie zaznaczył, że projekt “Ao Shin” nie posiadał w pełni działającego modelu i animacji, nie wspominając o efektach dźwiękowych i graficznych. Faza prototypu wykorzystywała istniejące pliki innych postaci albo wersje robocze – szary, kanciasty model, by testować animacje skręcania.

Czy Aurelion Sol zastąpi nam Ao Shina?

Jeśli chodzi o postać Aurelion Sola, szczegółów na tą chwilę brak. Wstępne informacje dostajemy dlatego, że Riot uważa to za pewnego rodzaju zadośćuczynienie za zabicie mitu Ao Shina. Odkrycie bohatera odbędzie się jednak w tradycyjny sposób, przez różne teasery i ostatecznie dodanie go na PBE. To nie jest żaden spisek – postać smoka nie jest żartem na nadchodzące Prima Aprilis i zostanie ona wprowadzona do gry tak jak każdy inny czempion. Meddler dodał również, że projekt postaci jest dużo lepiej rozwinięty od Ao Shina w jego ostatecznej fazie.

Najwięcej informacji o nowej postaci znajduje się w poście “Ewolucje Smoczego Czempiona“, na tą chwilę więcej się raczej nie dowiemy.

PS. Aurelion Sol to mężczyzna, albo raczej jego smoczy odpowiednik 🙂 /

Źródło

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]