League of Legends r.

Arcade Boss World zakończy się za trzy dni

Walczcie w misjach i twórzcie łupy dostępne tylko podczas tego wydarzenia, zanim nastąpi KONIEC GRY za trzy dni.

Arcade Boss World zakończy się za trzy dni, więc nie przegapcie okazji, by walczyć w misjach dostępnych tylko podczas tego wydarzenia i zdobyć ekskluzywne nagrody. Tutaj dowiecie się więcej.

Podczas Arcade Boss World możecie:

Wypełniać misje, aby zdobywać bilety: Wypełnijcie pierwszą misję Złoczyńcy rządzą!, by rozpocząć przygodę. Każdy może ukończyć pierwsze dwie serie misji, natomiast Przepustka do lochu zapewnia dostęp do trzech ostatnich serii. Misje wygasną o 8:59 CEST 25.08.2017 r.

Wymieniać bilety na ekskluzywne łupy: W kasie wymienicie zdobyte bilety na ikony i kule dostępne tylko podczas tego wydarzenia. Po zakończeniu Arcade Boss World o 8:59 CEST 25.08.2017 r. będziecie mieli czas do 8:59 CEST 12.09.2017 r., by wymienić pozostałe bilety na nagrody. Jeżeli nie wymienicie biletów do tego czasu, znikną.

Kontynuować grę z Przepustką do lochu: Możecie kontynuować grę, wykonując codzienne misje, dodatkowe serie misji i zdobywając inne, ekskluzywne bonusy. Jeśli macie już Przepustkę do minilochu, jej koszt zostanie odjęty od kosztu pełnej Przepustki do lochu. Przepustki wygasną o 8:59 CEST 25.08.2017 r.

Źródło: klik!