League of Legends r.

Aatrox – co dalej z zapomnianym championem?

Nowy Aatrox już niedługo zagości na publicznych serwerach. Co będzie dalej z zapomnianym bohaterem? Czy jego win ratio poszybuje w górę czyniąc go kolejnym OP pickiem? Zobaczcie, co na ten temat mówi Meddler!

W regularnym cyklu przemyśleń, Meddler wypowiedział się na temat ostatnio reworkowanego bohatera. Co czeka go w najbliższej przyszłości? Czy Riot ma co do niego dalsze plany? Zobaczcie sami:

Nowy Aatrox, a właściwie jego zmiany balansu, powinny już wkrótce zagościć na publicznych serwerach. Mamy nadzieję, że ich kierunek jest właściwy, bo tak jak w przypadku innych, większych zmian, zaburzą one statystyki bohatera w którymś z kierunków. Biorąc pod uwagę fakt, że jego przyjęte buildy się zmienią, oczekujemy, że Ostrze Darkinów będzie przez jakiś czas radzić sobie trochę gorzej, jako że gracze lubią w tego typu sytuacjach testować różne rzeczy i szukać tego, co działa najlepiej, a osoby, które nie miały wcześniej styczności z Aatroxem, mogą w końcu zdecydować się wypróbowanie jego odnowionej wersji.

Nowy Aatrox, nowe OP?

Miejmy nadzieję, że jeden z najbardziej niekochanych przez los bohaterów Ligi w końcu dostanie swoje 5 minut w szeroko pojętych rozgrywkach. Zmiany wydają się bardzo pozytywne i z pewnością gracze szybko odnajdą najbardziej optymalne style gry. Nic, tylko czekać!


A czy Wy wyglądaliście zmian Ostrza Darkinów, czy tak jak większość graczy nie wiedzieliście, że taka postać istnieje? A może widzicie w nim nowego maina? Piszcie w komentarzach!

Cześć. Jak zauważyliście na witrynę została dodana wyskakująca reklama. Pojawia się ona raz na 24 godziny (na telefonie nie wyskakują, tylko na komputerze). Przez kilka lat działalności chcieliśmy uniknąć tego rozwiązania – wiemy, że może być irytujące, jednak to tymczasowa konieczność z racji spadku stawek reklam z programu Google. Mamy nadzieję, że zrewanżujemy Wam się ciekawymi artykułami i konkursami w najbliższych tygodniach.