League of Legends r.

Czy Aatrox jest jedynym Darkinem w Lidze? TEORIA!

Tak, dobrze widzicie! Dziś omówimy pewną ciekawa teorię mówiącą, że w LoL-u już teraz możemy znaleźć kilku Darkinów. Nie wierzycie? Sami to zobaczcie!

Jak wiemy z historii Aatrox_MIN Aatroxa, istnieje 5 Darkinów. Jednym z nich jest Aatrox, a prawdopodobnie kolejny bohater będzie jednym z nich… Jednak co z resztą? To wyjaśni nam dziś VINC! Pamiętajcie, że nie jest on twórcą teorii, jednak warto go zobaczyć. Wyjaśnia wszystko przejrzyście i czytelnie, opisując także rasę.

Darkin is Love, Darkin is Death

Enjoy! 😉

Nautilus_MIN Nautilus brzmi mi raczej jak ofiara jakiś ścieków z Zaun, a Tryndamere_MIN Tryndamere jest zwyczajnie barbarzyńcą, którego magicznie ożywiono… Możliwe, że skin miał być nawiązaniem do “Co by było, gdyby Trynda był Darkinem”, jednak jest chyba ostatnią osobą, którą o to podejrzewam. Jax_MIN Jax to ciekawy przypadek… Nie wydaje mi się, aby to był Darkin. Może jest ich wrogiem (w końcu posiada dwóch z nich na swoim splasharcie)?

W mojej opinii, szansę na bycie Darkinem lub przez niego opętanym ma Varus_MIN Varus i Brand_MIN Brand. Oni razem posiadają żywą broń – bądź raczej Brand JEST żywą bronią – jak i stali  się sobą po opętaniu przez coś, co było ZAMKNIĘTE w “klatce”.

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]