League of Legends r.

[27.03] Sklep jest już dostępny! Nie pomylcie się z przepustką!

Po pięciu godzinach awarii powraca sklep. Można już zakupić skórki i pozostałą zawartość eventową Galaktyk 2020.

Sklep - Galaktyki 2020

Część zawartości w sklepie – Galaktyki 2020.

Co z przepustką?

Nie pomylcie się przy kupowaniu przepustki!

W chwili pisania tego artykułu przepustka nie jest jeszcze dostępna w sklepie. Uzbrójmy się w cierpliwość!

W sklepie jest za to dostępna inna przepustka – Przepustka Galaktyki+ TFT. Działa ona wyłącznie z trybem Teamfight Tactics. Nie da się nią zbierać tokenów Galaktyk do prestiżowej skórki itd.

Dwie przepustki:
jedna jest standardowa, druga – tylko do TFT

Przepustka działająca ze “standardowym League of Legends” kosztuje 1650 RP, zawiera 200 tokenów Galaktyk 2020 i cztery orby.

W razie pomyłki spróbujcie skontaktować się z Działem Wsparcia League of Legends. Poinformujcie, że zostaliście wprowadzeni w błąd – nigdzie nie pojawiała się informacja o tym, że standardowa przepustka jest niedostępna, a nazwa “Przepustka Galaktyki+ TFT” sugeruje, że jest powiązana z wydarzeniem (bo jest – ale dla Teamfight Tactics, czego jednak przeciętny gracz nie musi wiedzieć).

Dlaczego należy o tym wspomnieć? FAQ refundacji zawartości wspomina, że nie można otrzymać zwrotu RP za kupienie przepustki. Wprowadzenie w błąd to jednak odmienna sytuacja, która jest traktowana w inny sposób.

Przepustka Galaktyki+ do TFT


Problemy ze sklepem pojawiły się tuż po pojawieniu się wydarzenia Galaktyk 2020. Był dostępny przez parę sekund, po czym przestawał działać – oferta się nie wczytywała, nie aktualizowała, zakupione skórki nie pojawiały się w kolekcji.

Sklep został oficjalnie wyłączony 26 marca o godz. 21:24. Problem dotyczył serwerów EUNE, EUW i NA.

Ponownie włączono go około godz. 2:20 w nocy, czyli po… 5 godzinach! Obecnie korzystanie ze sklepu powinno odbywać się bezproblemowo.

W ciągu tych pięciu godzin ponownie nasiliły się problemy z pingiem u niektórych osób, co wielokrotnie zgłaszaliście na naszych grupach na Facebooku. Trudno jest jednak ocenić skalę problemu.

Jaka przyszłość czeka Clasha, który odbędzie się już niebawem, czyli 28-29 marca? Czy jednoczesne zainteresowanie Clashem, OFA i powrót do gry osób, którym zależy na obecnym evencie, nie okaże się jeszcze większym ciosem dla serwerów europejskich? To się jeszcze okaże.

A może jednak nie należało wypuszczać jednocześnie dwóch legendarnych skórek do Lux?

Wydarzenie “Galaktyki 2020” będzie trwać od 26 marca do 28 kwietnia.

Powinność czy Ambicja?

Jeżeli planujecie zakup Cosmic lub Dark Cosmic Lux, wybierzcie rozsądnie: wybranie powinności lub ambicji wpływa na to, która ze skórek otrzyma ulepszoną wersję ramki.

Więcej przeczytacie w poniższym artykule.

Wydarzenie Galaktyki 2020 wystartowało!