League of Legends r.

20+ grafik z Patrykiem Rozgwiazdą jako Twoim mainem

Popularny format "narysuj swojego maina używając tego obrazka z Patrykiem" zaowocował wieloma pracami z Patrykiem Rozgwiazdą jako bohaterem z LoL-a. Jest jednak osoba, która podjęła się tego wyzwania w nieco innej formie, zyskując całkiem dużą liczbę pozytywnych odpowiedzi...

Zaczęło się od Patryka ze Spongeboba…

Po fali obrazków “narysuj swojego maina”, jak “… na tym ziemniaku” czy “… używając tej bazy z anime”, nadszedł czas na Patryka – memogeniczną, znudzoną i życiowo nierozgarniętą rozgwiazdę z serialu Spongebob Kanciastoporty. Autor tego artykułu postanowił jednak pójść o krok dalej. Jako bazę rysunków wykorzystuje nie podany niżej szablon, a splash arty bohaterów.

Template mema z Patrykiem ze Spongeboba. "Draw your main using this picture of Patrick", czyli narysuj swojego maina z LoL-a

Autor: kyvhe

Kyvhe zajmuje się grafiką, od pewnego czasu mierzy się z animacją. Przez ostatni miesiąc rysował Patryka – w takim tempie miejmy nadzieję, że do końca stycznia uda się autorowi narysować wszystkich 148 bohaterów League (licząc do Setta).

YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCCnUHIjw4oWgqM9Nmz6XeqA

Instagram:
https://www.instagram.com/tmftime/

Twitter:
https://twitter.com/toomuchfreetim5

Reddit:
https://www.reddit.com/user/kyvhe

Patryk jako…

Łącznie 27 grafik. Wśród nich: Aatrox, Akali, Aurelion Sol, Cassiopeia, Ekko, Illaoi, Jhin, Kassadin, Kled, Lee Sin, Lulu, Malzahar, Mordekaiser, Nasus, Nocturne, Pyke, Riven, Ryze, Sett, Sion, Tahm Kench, Talon, Vayne, Vladimir, Yasuo, Zac, Zed.

Możesz nawigować używając strzałek.


Zagłosuj w naszej ankiecie i wybierz bohatera 2019 roku:

Wybierz bohatera 2019 roku