League of Legends r.

2 gemstone’y w dwóch kolejnych przepustkach oraz zmiana systemu First Win of the Day z powodu świąt

Łącznie cztery klejnoty do zdobycia w grudniu. Dodatkowo świąteczne ułatwienia w związku ze zbieraniem tokenów na skórkę do Lee Sina.

Miły prezent: gemstone’y

4 klejnoty w ramach dwóch przepustek

Gemstone’y, czyli klejnoty, towarzyszą nam od patcha 6.4. Jeden pozwala na uzyskanie Masterwork Chesta wraz z kluczykiem, czyli darmowej skórki. Uzbieranie 10 z nich pozwala na pozyskanie wyjątkowej skórki Hextech dla jednego z bohaterów.

Rioter KenAdamsNSA poinformował, że w następnych dwóch przepustkach znajdziemy po 2 gemstone’y, czyli zdobędziemy łącznie 4 klejnoty.

Pierwszym wydarzeniem, w którym możemy spodziewać się dwóch klejnotów, będzie Night & Dawn. Rozpocznie się 12 grudnia.

Nightbringer Lee Sin – edycja prestiżowa

Zmiana systemu First Win of the Day

First Win of the Day to jedna z misji przepustki. Za jej wypełnienie otrzymujemy pokaźną liczbę tokenów.

Grindowanie tokenów w święta będzie utrudnione. Lee Sin jest jednym z popularnych bohaterów w grze. To się ze sobą nie łączy.

Pierwsze wygrane dnia będą częścią Weekly Missions. W ten sposób możliwe będzie nadrobienie straconych tokenów za wygraną prawdopodobnie w ciągu dnia. Nie wiemy jeszcze, jak dokładnie będzie wyglądać system.

W grudniu do zdobycia będzie prestiżowa edycja skórki Nightbringer Lee Sin. Będzie kosztować 2000 tokenów. Przepustka zazwyczaj kosztuje 1650 RP (ok. 50 zł).

Oprócz Lee Sina w sklepie znajdą się m.in. chromy do skórek z serii Nightbringer i Dawnbringer.

Jak liczyliśmy w artykule o koszcie zakupu Prestiżowej Edycji Battle Academia Lux (2000 tokenów), sama pierwsza wygrana dnia to około 500 tokenów (zależnie od czasu trwania eventu; dla Battle Academia było to 18 dni). Stanowiło to około 25% kosztu skórki. Dodając do tego tokeny za zakupienie przepustki oraz wypełnienie wszystkich misji, można było zdobyć jakieś 50% tokenów potrzebnych do odblokowania skórki.