League of Legends r.

197 gier i 100% win ratio na Illaoi!

Ten gracz zagrał prawie 200 gier i nie przegrał do tej pory ani jednej. W dodatku dotyczy to gry tylko jedną postacią - Illaoi. Jak to możliwe?

Pewien gracz z Chin o nicku 地狱V亡灵 osiągnął coś niewyobrażalnego. Zagrał 197 rankedów, wybierając za każdym razem tę samą postać – Illaoi – i nie przegrał ani razu. To daje oczywiście 100% win ratio, o którym marzy wiele graczy, a każdy z nas wie, że nawet jedna porażka niszczy to marzenie.

Niesamowite osiągnięcie zwróciło uwagę fanów LoL-a, a sam wspomniany Chińczyk został nazwany “najlepszym graczem Illaoi”.

illaoi

Zapytacie pewnie, jakie były poprzednie dokonania tego gracza? W sezonie 4 i 5 miał Golda, więc w sumie jest to dość przeciętny gracz (nie obrażamy innych Goldów, jednak złota dywizja znajduje się w środku całej drabinki rankingowej). Jednak warto podkreślić, że tak niewyobrażalny wynik osiągnął zwykły gracz, a nie Master czy Challanger, który ma świetne wyniki od wielu sezonów.

illaoi

Warto wspomnieć, że na Sivir również udało mu się osiągnąć 100% win ratio. Osiągnięcie to nie jest jednak tak samo zadziwiające, ponieważ zagrał nią jedynie 21 razy.

illaoi

Jak to możliwe, że gracz ten osiąga takie wyniki? Niektórzy podejrzewają, że osoba ta nie robi tego uczciwie i używa dodatkowych programów. Innym sposobem mogło być zaniżenie MMR do niewyobrażalnie niskiego poziomu i późniejszy marsz z 100 % win ratio. Jednak nie ma na to dowodów i są to jedynie domysły.

A Wy jak sądzicie? Czy gracz bez programów trzecich jest w stanie osiągnąć coś takiego? Dajcie znać w komentarzach.

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]

Źródło: klik