League of Legends r.

16 wskazówek, które (nie) pomogą Ci dotrzeć do Challengera!

Jeżeli nie klasyfikujecie się do grupy osób, które mają Challengera, a Waszym marzeniem jest posiąść ową dywizję, to koniecznie dowiedzcie się, jak podołać temu zadaniu!

Każdemu z nas marzy się dywizja Pretendenta, aczkolwiek jedynie garstka osób może dostąpić owego zaszczytu.

Z tego właśnie powodu pewien użytkownik Reddita postanowił przekazać zdeterminowanym graczom aż 16 wskazówek, które pomogą im dotrzeć do upragnionego Challengera!

 

1.

Teleportuj bez względu na sytuację, ponieważ jeśli przebywasz z drużyną i ma dojść do potyczki, wówczas możesz użyć go na swoją bazę, a następnie anulować, aby uczestniczyć w walkach drużynowych.

2.

Grając na górnej alei, zawsze wybieraj bohatera, który nadaje się zarówno na Topa i Jungle. Dzięki temu możesz podkraść się od strony rzeki i zgankować swoją linie. Wówczas oznacza to łatwe zabójstwo w wyniku walki 2v1.

3.

Zawsze pozwalaj przeciwnikom na szybkie zniszczenie Twoich wieżyczek. Uodpornisz się na sytuację, w których byłbyś narażony na dive’a.

4.

Boisz się zniszczenia przez Zeda? Wyłącz cienie, które znajdziesz w opcjach wizualnych.

5.

Gdy otrzymasz DC i wrócisz do gry, wykonaj próbę fałszywego disconneta, aby następnie móc normalnie powrócić do rozgrywki. Wnet otrzymasz sytuację 6vs5.

6.

Jeżeli walczysz z wrogiem i zamierzasz go zabić, nie wyłączaj komputera! To zwiększy Twoją szansę na zabójstwo.

7.

Zastanawiasz się, czy walka jest dobrym pomysłem? Zamknij oczy i po 10 sekundach otwórz je na nowo. Teraz masz 10 sekund, aby popatrzeć w przyszłość i stwierdzić, czy to dobry pomysł, czy też nie.

8.

Usuń wentylator, GPU i CPU, żeby usłyszeć pingi sojuszników.

9.

Gdy grasz Karthusem na ADC, nie umieraj, ponieważ nie będziesz mógł automatycznie atakować podczas umiejętności biernej.

10.

Jeżeli Twoja umiejętność R się odnawia, a Ty potrzebujesz jej ponownie już teraz, to przejdź szybko do menu i spraw, aby umiejętność znajdowała się np. pod klawiszem L, gdyż na nim nie znajduje się okres odnowienia! Dzięki temu znów będziesz mógł użyć umiejętności!

11.

Grasz na górnej alei, jednakże dolna wygrywa? Odwróć monitor do góry nogami i ciesz się z wygranej linii!

12.

Grasz przeciwko Teemo? Weź ołówek i za każdym razem zaznać nim miejsce na monitorze, w którym położył grzyba.

13.

Masz sytuację, że nie możesz sobie pozwolić na kupno Huragana Runaana? Po prostu podłącz do komputera dodatkowe dwie myszki, od teraz będziesz mógł zaznaczyć prawym przyciskiem trzy cele zamiast jednego.

14.

Grając Singedem pod proxy, używaj taktyki w własnej bazie zamiast przeciwnika. Sprawi to, że będzie mu trudniej Cie zabić.

15.

Grając w lesie, nigdy nie bierz smite’a. W ten sposób nie użyjesz go błędnie.

16.

Zazwyczaj osoby wybierające Shaco są dobrzy w przeciwnej drużynie, zaś słabi jako nasz sojusznik. Wykorzystaj to, kiedy jesteś w drużynie przeciwnika. Aby potwierdzić to, że jesteś w drużynie przeciwnej, poproś wroga o pomoc i zapytaj na ogólnym czacie.

Bardzo pomocne nieprawdaż? Teraz wystarczy zastosować je w grze, a droga do Challengera będzie prostsza niż się wydaje! Profil twórcy wskazówek znajdziecie tutaj – klik!

Jeżeli rady przedstawione przez wspomnianego użytkownika Wam pomogły, to dajcie znać!