League of Legends r.

100 level na EUNE wbity przez Polaka

Stało się. Pierwszy 100 level na EUNE został wbity przez gracza z Polski. Jak dużo brakuje mu do rekordu światowego? 

100 level na EUNE

W nocy z 7 na 8 grudnia w czasie streamu na YouTube gracz o nicku Dev wbił 100 level na swoim koncie. Nie byłoby to nic wyjątkowego, ponieważ już dawno słyszeliśmy o pierwszych rekordzistach. Liczy się tutaj serwer, ponieważ jest to pierwsze takie osiągnięcie na serwerze EUNE. 100 poziom został wbity po grze Trundlem o godzinie 2:10.

100 level na EUNE wbity przez Polaka!

Dev, znany na YouTube jako Nosey Nosey, postawił sobie wyzwanie, by wbić 100 level jako pierwsza osoba na naszym serwerze. Wcześniej na swoim kanale nagrywał m.in. jakie nagrody otrzymuje się za poszczególne poziomy. Profil Deva możecie obejrzeć tutaj: klik.

Dev nagrał również film z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, np. “Czemu to zrobiłeś?”, “Ile to pochłonęło pieniędzy?”, “Czy nie nudziła ci się gra na boty?”. W swoim filmie również mówi o tym, co myśli o całym wyzwaniu oraz o tym, czy jego zdaniem opłaca się wbijać 100 level.

Nagroda za 100 level?

 

Tabela przedstawiająca aktualnie najwyższe poziomy na EUNE

Pisaliśmy już dla Was o dwóch graczach, którzy jako pierwsi w historii wbili 100 poziom na swoich kontach (serwer EUW). Wciąż są rekordzistami, a Nolife Raphael dąży do poziomu 200.

Warto zaznaczyć, że na świecie zaledwie dwóm graczom udało się przekroczyć 150 poziom. 3 miejsce na świecie ma aktualnie 132 level.

Na stronie lolnames.gg możecie sprawdzić aktualnie najwyższe poziomy graczy z całego świata (w tym również wybrać najwyższe z danego serwera).

 

Śledzicie graczy z najwyższymi poziomami w League of Legends? Wiedzieliście, że 100 poziom na EUNE został wbity dopiero teraz? Jak podobają Wam się nagrody za wbicie tak wysokiego poziomu?

A jak jest u Was? Expicie swoje konta czy może level przestał Was interesować i nie zwracacie już na to uwagi?