League of Legends r.

10 championów, którymi zaimponujesz innym!

10 championów, którymi pokazując swój ponadprzeciętny skill można szybciej zdobyć uznanie wśród innych, niż przez samo odniesienie zwycięstwa. Zajrzyj...

Są gry, które nie zostają zapamiętane pod względem jaka drużyna wygrała, lecz dzięki legendarnym zagraniom graczy. Właśnie dzięki dobrym opanowaniu techniki, którąś z poniższych postaci łatwo zyskasz szacunek zarówno u swych sojuszników, jak i również przeciwników. Możliwe nawet, że legendę możesz stworzyć właśnie Ty! O jakich bohaterach mowa? O tym poniżej.

10 championów, którymi zaimponujesz innym:

LeBlanc_MIN LeBlanc 

Zmylenie przeciwnika dzięki pasywce oraz [R], a także łatwy escape za pomocą [W] czyni ją jednym z najszybszych przedstawicieli swojej klasy, czyli zabójców. Jeśli potrafisz idealnie kontrolować jej klony, oraz wykorzystać cały jej potencjał, możesz z łatwością uzyskać dominację. Przykład? Proszę bardzo, Febiven z FNC.

Riven_MIN Riven

Riven jest uważana powszechnie za noob champa, z drugiej strony mało kto ją mainuje? Dlaczego? Wbrew pozorom nie jest ona, aż taka łatwa jak nam się zdaje. Nie jest w stanie się leczyć, ani nie posiada zbyt silnej obrony, więc jedyne co nam pozostaje to dobrze wyprowadzić ofensywne combo. Spróbuj sam, a może zostaniesz zapamiętany lepiej niż legenda z mistrzostw w 2015 Huni?

LeeSin_MIN Lee Sin

Spotkać Lee Sina jest łatwo, lecz spotkać Lee Sina, który gra nim bardzo dobrze jest o wiele trudniej. Szukasz odpowiedzi kim zdobyć uznanie? Lee Sin to your heart. Jego mobilność daje sporą przewagę w early, a w połączeniu z dobrze wyprowadzonymi kopniakami kieruje całe gry. Przykład skillowego Lee Sina? Nasz król First Blood – Jankos.

Thresh_MIN Thresh

Thresh cały czas cieszy się wielką popularnością wśród supportów. Świetnie rozpoczyna akcję dzięki combo rozpoczętym z [Q], a także przy użyciu latarni znacznie ułatwia ucieczkę swoim sojusznikom. Dobry Thresh, będzie zawsze szanowanym Threshem. Przykład, Krepo.

Vayne_MIN Vayne

 Vayne sieje postrach, dzięki dobremu użyciu combo. [E], którym można przytwierdzić wroga do ściany oraz unicestwić. Buffy do ataku wynikające z pozostałych umiejętności. Zostań Gosu, a nawet go wyprzedź.

Yasuo_MIN Yasuo

Yasuo jest postacią z dużą mobilnością, łatwo kontruje umiejętności innych, a z dobrze wyprowadzonym combo niszczy wszystko i wszystkich, którzy stoją na jego drodze. Jego jeden z bojowych okrzyków – NA SERIO! – może być tym co przeciwnik usłyszy przed sromotną porażką. Przykład? XiaoWeiXiao z LMQ powstrzymujący kradzież smoka.

Katarina_MIN Katarina

Jeśli szukamy postaci, która wyróżnia się zdobywaniem zabójstw oraz ZABÓJCZĄ prędkością. To niewątpliwie jest nią Katarina. Często niedoceniana i ignorowania przez swoją mechanikę. Jednak trzeba się z nią liczyć. Przykład unicestwiania wrogich jednostek specjalnie w zwolnionym tempie, abyście na pewno to zauważyli.

Zed_MIN Zed

Zed ma duży potencjał do oneshotowania przeciwników szczególnie, dzięki [R]. Posiada równie dobry escape, dzięki [W]. Nie jest co prawda tak szybki jak LeBlanc, jednak kto nie chciałby zostać ninją? Wojownik ukryty w cieniu, którego nie skontrujesz klikając – No shadows – w opcjach gry. Pokonaj Fakera już dziś i zostań ninja!

Nidalee_MIN Nidalee

Nękające dzidy, które mogą doprowadzić do furii każdego, oraz pościg, a zarazem escape poprzez przemianę w postać pumy. Zwierzęca Łowczyni, którą z łatwością zdobędziesz władzę nad całą mapą jeśli tylko odpowiednio na nią popracujesz. Dalej nie przekonany? Spójrz tylko na xPeke.

Azir_MIN Azir

Nawet po wszystkich nerfach wciąż zasługuje na swoje miano Pustynnego Imperatora. Ciężki do opanowania, co za tym idzie, ciężko znaleźć kogoś kto dobrze nim gra. Dobra manipulacja niewolnikami oraz właściwe użycie [R] jest kluczem do zapamiętania. Zdobądź respekt u boku towarzysza z Shurimy. W jaki sposób? Oto przykład epickiego zagrania przez Fenixa.

A teraz ruszaj na Summors Rift i próbuj!

Powyżsi bohaterowie to tylko kilka przykładów. Uważam, że jeśli chcesz zostać zapamiętany to wybór jednego z podanych 10 championów i zaprezentowanie swoich umiejętności sprawi, iż tak się stanie. Co sądzicie o powyższej liście? Może warto dodać jakiegoś bohatera godnego uwagi, który może pomóc się przyczynić do sukcesu? Komentujcie śmiało i podajcie Wasze propozycje oraz spostrzeżenia. 🙂