League of Legends Supremacy r.

Nowa gra Riotu potwierdzona?

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Riot zarezerwował jako znak handlowy nazwę „LEAGUE OF LEGENDS: SUPREMACY" (więcej na ten temat przeczytasz pod tym linkiem: klik!). Według ogólnego opisu miałaby to być aplikacja przeznaczona zarówno na komputer, jak i na telefony.

Kilka miesięcy później pojawiła się informacja, że Riot wykupił firmę Radiant, która zajmowała się bijatyką o nazwie Rising Thunder (klik!). Co ciekawe, jakiś czas temu prawdopodobnie został zamknięty projekt gry League of Fighters (obrazek z miniatury) tworzony przez amatorski zespół fanów. Niektórzy jednak upierają się przy tym, że ma to być karcianka (screen na końcu newsa). Dziś jednakże wypłynęły kolejne istotne informacje na temat nowej gry Riotu.

Nowa gra Riotu potwierdzona?

Jeden z redditorów podał informację, że dostał od Riotu specyficzną ankietę. W pierwszej części zapytano go o informacje przywoływacza i typy gier, w które gra. Następna część ankiety była o możliwej drugiej grze, którą Riot mógłby wypuścić. Przycisk “Graj” znajdowałby się obok zwykłego przycisku, a pytanie, które mu zadano, było o tym, “za jak bardzo niewygodną uważałby osobną walutę dla nowej gry”.

Czyli mamy tutaj informacje, że Riot rozważa dodanie nowego tytułu  w obrębie jednego klienta i zastanawia się nad zastosowaniem w nim innej waluty aniżeli RP. Co o tym myślicie? 

ffsdfd (1)