Hytale r.

Hytale: kiedy zobaczymy wersje beta, nowy system zapisu na nią, tryb Creative oraz kawałek soundtracku

Wszyscy czekamy na wersję beta Hytale, prawda? Dzisiaj kilka informacji o tym, kiedy ją ujrzymy (nieprędko), o nowym systemie zapisu na nią oraz... kilka innych rzeczy!

Dwa kawałki z OST Hytale

Kiedy beta?

Mówiąc krótko, Hypixel nie podaje dokładnej daty, którą mogliby podać – ale mogą śmiało powiedzieć, że beta nie wystartuje w ciągu najbliższych kilku miesięcy.
Hypixel:

Niektórzy członkowie społeczności spekulowali, że beta rozpocznie się wkrótce po ogłoszeniu – nawet w styczniu. Jednakże warto też zauważyć, że kiedy ogłosiliśmy grę, ogłosiliśmy również, że Hytale otrzymało znaczną inwestycję. Głównym
 powodem, dla którego szukaliśmy tej inwestycji, było umożliwienie rozwoju Hytale bez uszczerbku dla naszych standardów jako programistów lub Waszych standardów jako graczy. Chcemy uniknąć uczucia presji, aby dostarczyć grę zbyt wcześnie – i szczęśliwie, finansowanie od naszych sponsorów oznacza, że ​​możemy rozwijać Hytale w sposób, w jaki tylko chcemy, bez konieczności zwracania się do naszej społeczności o datki (np. crowdfuning ~Split) lub dostarczenie gry, zanim będzie ona gotowa. Z perspektywy czasu na pewno moglibyśmy lepiej powiedzieć o harmonogramie rozwoju. Możecie być pewni, że kiedy zbliżymy się do wersji beta, damy Wam znać. Ciężko pracujemy, aby się tam dostać!

Czy będzie tryb w stylu creative z Minecrafta?

Tak! W zwiastunie mogliśmy dostrzec malutki kawalątek tego, ale jest też pełny zestaw opcjonalnych narzędzi do budowania, które są dostępne w tym trybie. Narzędzia te zostały opracowane w bezpośrednim związku z naszym zespołem, w którym każdy ma doświadczenie w budowaniu map z klockami (tak ~Split). Z pewnością jest wystarczająco dużo narzędzi do budowania, aby poświęcić temu osobny wpis.

Nowy system zapisu na betę

Nasz pierwotny plan polegał na wyskakującym potwierdzeniu na stronie internetowej, aby potwierdzić rejestrację wersji beta. Jednak brak otrzymania wiadomości e-mail dodatkowo doprowadziło do zamieszania. Skala liczby rejestracji w wersji beta również stanowiła dla nas nowy problem do rozwiązania. W następnym tygodniu przechodzimy na nowy system, aby kolejne rejestracje zawierały wiarygodne potwierdzenie e-mailem wysyłane wraz z rejestracją do bety. Dla tych, którzy zakończyli już proces rejestracji, nie są potrzebne dalsze działania. Oprócz pierwszego biuletynu otrzymacie również potwierdzenie, że zostaliście zapisani na wersję beta.