Gwint r.

Gwint nominowany do dwóch nagród Game Critics: Best of E3 2016!

Gwint, najnowsza gra karciana osadzona w uniwersum Wiedźmina, została nominowana do dwóch nagród Game Critics: Best of E3 2016! Zobaczcie, czym Gwint podbił serca krytyków gier komputerowych!

CD Projekt RED, polski producent gier komputerowych, może cieszyć się kolejnym wielkim sukcesem – po najnowszej części Wiedźmina przyszła pora na Gwinta, który nawet nie wkroczył jeszcze w fazę zamkniętej bety, a już zyskał ogromną popularność. Dodatkowo, tytuł ten został doceniony przez krytyków, dzięki czemu nominowano go do dwóch nagród Game Critics: Best of E3 2016!

Gwint najlepszą grą na PC!

Jedną z kategorii, w której został nominowany Gwint, jest “Najlepsza Gra na PC” – na tą samą nagrodę mają szansę produkcje takie jak Battlefield 1, Dishonored 2 lub Warhammer 40,000: Dawn of War III. Kolejnym wyróżnionym przez krytyków aspektem karcianki jest “Najlepsza Strategia”. Nie można się z tym nie zgodzić, gdyż tytuł ten z pewnością będzie mieć wiele możliwych zagrań i kombinacji, które gracze będą odkrywać jeszcze wiele miesięcy po ujawnieniu gry. W tej kategorii Gwint zmierzy się z między innymi Civilization VI i Halo Wars 2.

Wszystkie nominacje do nagród Game Critics: Best of E3 2016 zobaczycie tutaj! Tymczasem, nie zapomnijcie zobaczyć wszystkich kart z Gwinta w języku POLSKIM na naszej stronie!

Co sądzicie? Czy Gwint zasłużył sobie na tak pozytywne opinie?

gwint1
gwint2

[latest_posts category=”gwint” count=”6″]