Counter Strike r.

Zmieniłem podejście i gram lepiej!

Jeżeli chodzi o to, jak powinniśmy grać w CS:GO, to jest wiele aspektów, na których powinniśmy się skupić - jednym z nich jest nasze nastawienie. Jak zacząć wygrywać więcej gier? Dowiedz się poniżej. Zmień siebie! Zmień podejście! Graj lepiej!

Należy pamiętać, że zwycięstwo zależy tylko i wyłącznie od tego, co siedzi w naszej głowie. To, jak będziemy zachowywać się w stosunku do innych graczy, także ma wpływ na wynik rozgrywki, a zachęcanie kolegów z drużyny do podejmowania lepszych akcji na pewno wyjdzie nam lepiej niż demobilizowanie ich naszymi wyzwiskami.

Zmień podejście i zwyciężaj!

zmień podejście i wygrywaj!

Na przykładzie jednego z użytkowników Reddita, pokażę Wam, jak – dzięki zmianie podejścia – można zacząć wygrywać coraz więcej gier.
Wcześniej wspomniany użytkownik postanowił, że zacznie być miły, ale także wyrozumiały dla pozostałych graczy znajdujących się w grze.
Swoją przygodę rozpoczął od prostych rzeczy, takich jak:

  • przywitanie się na samym początku gry,
  • gratulowanie graczom za dobre zagrania,
  • dawanie delikatnych, nieagresywnych sugestii dotyczących ewentualnych poprawek u swoich sojuszników.

Przez zmianę zachowania, jak sam potem ocenił, zaszła reakcja łańcuchowa, która prowadziła do milszych i ciekawszych gier o o wiele spokojniejszej, luźniejszej i przyjemniejszej atmosferze.

Źródło: Klik!

[latest_posts category=”counterstrike” count=”6″]