Counter Strike r.

Skiny? Co nam dają?

Otóż ostatnio zastanawiałem się nad sensem "podniecania się" graczy, kiedy otrzymują jakieś drogie skiny np. do noża, karabinu. Co tak naprawdę dają nam te piksele w grze? Dowiesz się wszystkiego w dalszej części artykułu.

Dlaczego ludzie tak chwalą się swoimi skinami?! Otóż większość graczy, którzy nie posiadają żadnych droższych skinów zazdroszczą tym, co takowe mają. Jednak zastanówmy się.

Czy jest sens?

Czy jest sens wydawać PRAWDZIWE pieniążki na ładniejszą broń? Nie oszukujmy się, każdemu, kto gra w CS:GO podoba się lepsze malowanie karabinu, noża. Ale powtarzam pytanie, czy jest sens? Otóż można wyjść z kliku założeń:

  • osoba jest nie lubiana i woli wydać pieniądze na skórki do gier, niż zapoznać się z jakąś dziewczyną i zaprosić ją np. do kina (jednak patrząc na ceny skinów można i by wziąć ją do hotelu, który ma te pięć gwiazdek i spędzić tam nawet kilka nocy)
  • człowiek myśli, że coś mu to da, jednak to nieprawda, wszystko to tylko piksele w grze
  • są też ludzie, którzy już są nałogowcami i uważają, że tym razem wygrają w obstawianiu meczy, a jednak kończy się tak, jak zawsze – przegrywają, obwiniają drużynę, na którą postawili, a skiny do stawiania same nie przyjdą, więc kupują kolejne

Skiny dają nam radość. Nie wiem dlaczego, ale tak jest. Osoba posiadająca skiny jest bardziej szczęśliwa z gry i z samego siebie. To wszystko siedzi w naszych głowach. Kiedy ludzie zrozumieją, że kiedyś CS:GO się skończy, to przestaną wydawać na marne swoje pieniądze.

[latest_posts category=”counterstrike” count=”6″]