r.

Virtus.pro wygrali Crown’s Invitational

Polska drużyna z Pashą na czele wygrała Crown's Invitational, gdzie w finale pokonali drużynę Immunity. Dzięki temu zgarnęli 25 tysięcy dolarów!

Pierwszy mecz o I miejsce odbył się na overpass, gdzie VP zaczęli po stronie CT. Połowa zakończyła się wynikiem 9:6 z przewagą punktów dla Virtusów. Wtedy Immunity postanowiło się odegrać i doprowadzili mecz do dogrywki, jednak finalnie Polacy zakończyli mapę 19:17. Natomiast drugą mapą był mirage, gdzie VP ponownie zaczęli w CT. Tutaj zaczęła się świetna gra ze strony Polaków, w drugiej połowie dali wygrać przeciwnikom tylko jedną rundę i zakończyli mecz z wynikiem 16:3. Dzięki wygranej z Immunity, Virtus.pro zajęli pierwsze miejsce na Crown’s Counter-Strike Invitational. Poniżej znajdziecie listę nagród: