r.

Viewmodele z innych gier w CS:GO!

Każdy z nas powinien wiedzieć, że nasze spojrzenie na broń jest ograniczone, ale od jakiegoś czasu jesteśmy w stanie to zmienić. Zmiany nie wpływają na rozgrywkę, a jedynie na pole widzenia.

Poniżej znajdziecie sporo viewmodelów, które będziecie mogli wgrać do swojej gry. Pamiętajcie, żeby zapisać swoje obecne ustawienia, jeżeli coś by Wam się jednak nie spodobało!

Uwaga – nie polecam przechodzić na jakieś viewmodele, jeżeli gramy już sporo na domyślnych. Taka opcja najbardziej przydaje się osobom, które przechodzą z danych gier właśnie na CS:GO. Oczywiście, zalecane jest też spróbowanie innych opcji viewmodeli niż tych domyślnych – a może jakaś nam się spodoba?

Battlefield 3

Pierwszą grą, z której będziemy “zgapiać” viewmodel, jest Battlefield 3. Poniżej znajdziecie listę komend, które należy wpisać do konsoli, żeby ustawić dany viewmodel.

viewmodel_offset_x -2
viewmodel_offset_y -2.000000
viewmodel_offset_z 1.5

Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda w/w viewmodel w grze:

bf3 bf32
 Realistyczny wygląd

Do gry możemy dodać także troszeczkę realistyczności dzięki viewmodelowi, który przedstawia wygląd naszej broni “prawie” jak z rzeczywistego życia!

Komendy, które należy wpisać, żeby wprowadzić viewmodel do gry:

viewmodel_offset_x -2
viewmodel_offset_y 2
viewmodel_offset_z -2

A tak wygląda w grze:

viewmodel1 viewmodel2
 Większe pole widzenia

Dzięki wgraniu tego widoku będziesz mógł widzieć jeszcze więcej! Owy viewmodel polega na tym, iż praktycznie usuwa widok naszej ręki, a jedynie pozostawia broń, co ułatwia nam łatwiejsze namierzenie przeciwnika.

Komendy:

viewmodel_offset_x -2
viewmodel_offset_y -2
viewmodel_offset_z 2

Wygląd w grze:

widok1 widok2 widok3

To wszystkie viewmodele na dziś, ale jestem w stanie zrobić drugą część takiego artykułu. Skomentuj, jeżeli chcesz więcej!

[latest_posts category=”counter-strike” count=”6″]