r.

Valve ukradło operację?! Czy to możliwe?

Jeżeli grasz w CS:GO i zastanawiasz się, skąd Valve mogło wziąć pomysł na nową operację, to zajrzyj poniżej, a możesz być zaskoczony tym, co znaleźliśmy! Volvo plox!

Tak długo wyczekiwaliśmy na operację, a kiedy już nadeszła, bardzo możliwe, że nie będzie ona tym, na co wszyscy oczekiwaliśmy! Z niewiadomych powodów Valve podjęło decyzję, przez którą przez dłuższy czas nie mogliśmy zagrać żadnych misji, ani dropić nowych skinów! Jednak już od jakiegoś czasu nowa operacja jest dostępna, przy czym znaleźliśmy coś, co może być niezwykłym zrządzeniem losu, raz na milion. Valve?

operację valve

Skąd pomysł na operację?

Ciekawe skąd Valve miało pomysł na ostatnią skrzynkę itp. itd. Zobacz obrazek poniżej, czy nie wydaje się to dość dziwne?

Valve operację

Podsumowanie

Jak myślicie czy użytkownik zmienił swój obrazek i nazwę specjalnie, już po wyjściu operacji tak żeby zrobić nas wszystkich w konia? Czy rzeczywiście zaszedł taki zbieg okoliczności że przypadkowo Valve wprowadziło operację która nosi taką samą nazwę jak jeden z użytkowników? Nigdy nie wiadomo! Czekam na wasze odpowiedzi w komentarzach!