r.

Titan rozpadło się przez problemy finansowe!

To już koniec organizacji Titan. Singapurska firma zakończyła wczoraj swoją działalność z powodów problemów finansowych, które spowodowane są zakończeniem współpracy ze strony sponsorów.

Titan to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nazw na świecie. Drużyna osiągnęła oraz zdobyła ogromną ilość nagród, jednak na wszystko nadszedł koniec. Wczoraj, na stronie organizacji pojawiło się ogłoszenie, że została ona rozwiązana.

To koniec Titan

W świecie e-sportu Titan pojawiło się w 2013 roku i zaczęło się od drużyn w Quake, Dota 2, Smite oraz CS:GO. Właściciel marki Damien Grust w swoim oświadczeniu napisał, że powodem rozwiązania organizacji są problemy finansowe, które pojawiły się po tym, jak partnerzy zakończyli współpracę w 2015 roku po incydencie ze zbanowaniem KQLY’ego za używanie niedozwolonego oprogramowania. Po tym, dobre słowo organizacji zostało naruszone i współpracownicy postanowili się wycofać. Aktualnie skład ex-Titan znajduje się w Mińsku, gdzie czekają na fazę grupową Finałów StarSeries XIV. Aktualnie skład wygląda następująco:

Kévin “Ex6TenZ” Droolans
Adil “ScreaM” Benrlitom
Cédric “RpK” Guipouy
Richard “shox” Papillon
Edouard “SmithZz” Dubourdeaux