r.

Prosty sposób na lepszą grę w CS:GO?

Grasz w CS:GO i szukasz prostego sposobu na to żeby grać lepiej? Nosisz różne ubrania ale za każdym razem coś ci przeszkadza? Zobacz poniżej prosty sposób na zwiększenie swojego skilla w CS:GO jednym ruchem ręki!

Jeżeli chodzi o ubiór który stosujemy podczas rozgrywki w CS:GO to najczęściej spotykamy się z koszulkami o krótkim rękawie, siedząc w domu w większości nie potrzebujemy dodatkowo zakrywać się bluzą, lub koszulką z długim rękawem. Jednak jeżeli już musimy to zrobić, sposób na poprawę naszej gry jest prosty!

Długi rękaw a skill w CS:GO – Sposób #1

Założyłeś koszulkę, lub bluzę z długim rękawem, a właśnie grasz najważniejszy mecz swojego życia? Wystarczy wykonać jeden prosty ruch ręką aby zapewnić sobie wygraną!
sposób koszulka CS:GO
Tak wygląda koszulka z długim rękawem, zauważacie coś co może w niej przeszkadzać? To bardzo prostę, zobacz na obrazek poniżej a sam się przekonasz!
koszulka CS:GO sposób
Już jednym ruchem ręki możesz podwinąć rękaw na ręce która korzysta z myszki! Dzięki temu odczucia z jej prowadzenia będą takie jak zwykle. Dlaczego zatem możemy mieć problem z celowaniem kiedy mamy ubranie inne niż zwykłe? Co jest kluczem, dlaczego ten sposób działa? To proste! Koszulka lub bluza z długim rękawem jest owinięta naokoło naszej ręki przez co odczucia związane z kontaktem ręka-biurko są zupełnie inne, wpływa to też na opór który stawia biurko podczas przesuwania po nim ręki, koszulka czy bluza inaczej się ślizga. Może nam to znacznie utrudniać grę w gry w których wymagana jest od nas duża precyzja. Niewątpliwie jedną z tych gier jest CS:GO.

Sposób #2 – Podsumowanie

Oczywiście nie każdemu może pasować granie w koszulce, lub w koszuli/bluzie z długim rękawem, z doświadczenia wiem i widziałem ludzi, którzy grają bez koszulek. Mimo tego że wydaje się to dziwne że niektórzy streamerzy nie nosili koszulek, to niewątpliwie stosowali oni zaprezentowany przeze mnie sposób! Co wy na to? Część z was pewnie już ściąga elementy swojej garderoby. Czekam na wasze odpowiedzi w komentarzach!

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]