Counter Strike r.

Boskie Granaty! Poradnik od Globala!

Witam, specjalnie dla Was wyszukaliśmy granaty które zostały przygotowane przez mało znaną osobę która mimo wszystko posiada niesamowity zasób wiedzy jeżeli chodzi o to jak rzucać granaty w Counter Strike! Zapraszam do oglądania!

Granaty są bardzo ważną częścią gry w Counter Strike: Global Offensive, dzięki nim możemy: -zabić przeciwnika, -oślepić przeciwnika, -zasłonić pewne części mapy od presji przeciwnika itp. itd. Według mnie kluczowym jest aby znać część granatów które są najbardziej przydatne!

granaty CS:GO

Boskie granaty!

Wszystkie sposoby na rzucanie granatów znajdziecie w filmie poniżej, jest ich naprawdę dużo, i są pokazywane bardzo szybko i wyraźnie, bez jakiegokolwiek komentarza który w tym przypadku jest zbędny! Zapraszam do oglądanie!

Podsumowanie

Jeżeli chodzi o rzucanie takich granatów, to jeżeli nauczymy się wszystkich z tych sposobów, z pewnością będziemy w stanie przeskoczyć kilka rang w górę w naszym wyścigu po Globala. Osobiście nie znałem części z tych sposobów, ale nauczę się ich i będę wymiatał! A może wymiotował? Powiedzcie mi co sądzicie o tych rzutach! Czekam na wasze odpowiedzi w komentarzach!

Źródło: klik!

[latest_posts category=”counterstrike” count=”6″]