Counter Strike r.

PhantomLord zbanowany na Twitchu?!

Tam-tam-taaaaam! Stało się coś dziwnego - PhantomLord został zbanowany na Twitchu! Zobaczcie sami, jakie są przypuszczenia odnośnie tego bana!

Phantom był znany ze swojego dość “specyficznego” zachowania w trakcie swoich streamów, ale teraz chyba trochę przegiął. Zobaczcie, co się stało!

Tak, dobrze zobaczyliście – PhantomLord polizał tyłek psa..

Dlaczego to zrobił? Zacytuje redditowicza:

Phantomlord was doing a donate and I’ll do what your message asks if I unbox a knife (could be red covert item as well, I’ not sure).

Some guy donated to him asking to lick his dogs ass and phantomlord unboxed a knife/covert item shortly after. Therefore, we get to see him taste doggy asshole.

Czyli w skrócie – PhantomLord robił donate i obiecał że zrobi to, co pisze w tym donacie, pod warunkiem, że “otworzy” kosę. Na (nie)szczęście, udało mu się to… Od paru godzin już nie możemy wejść na jego kanał na Twtichu, ponieważ wyświetla się tylko to:

PhantomLord

Będę szczery – nie wiem, co teraz się stanie z kontem Phantoma. Może zostanie odbanowane, możliwe że już nie – nikt nie potrafi na ten moment tego przewidzieć. Jeżeli chcecie, warto zobaczyć dyskusje panującą na Reddicie. Co sądzicie o tej sytuacji? Czy Phantom powinien dostać permanentnego bana, czy jednak np. wpłaci odpowiednią kwotę na działalność charytatywną i jego “winy” zostaną odkupione?

[latest_posts category=”counterstrike” count=”6″]

Źródło: Reddit csgo, Twitch PhantomLorda