Counter Strike r.

Pasha grozi swojemu widzowi!

Wczoraj podczas meczu Virtus.Pro przeciwko Gamers2 wydarzyła się kuriozalna sytuacja, gdzie Pashy po prostu puściły nerwy i zaczął grozić jednemu z hejterów polskiej drużyny. Zobacz, o co chodziło!


Virtus.Pro z problemami zwyciężyło z Gamers2 na mapie de_train (16:14), a kłopoty nie były związane jedynie z grą! Pasha był ddosowany!

Agresywny Pasha?

To nie pierwsza taka sytuacja w ostatnich tygodniach. W poprzednim meczu ESL PRO LEAGUE z NiP-em, Pasha także był ddosowany, ale najwyraźniej jeszcze wtedy zachował zimną krew, a teraz po prostu wybuchł! Po zaskakującej wygranej Jarek postanowił wstawić filmik na swojego fanpage’a, w którym grozi “ddoserowi” (znajdziecie go tutaj: klik!).

Pasha powiedział: “If u are from Poland – znajdę Cię i przyjadę z taką ekipą, że będziesz prosić i Bóg Ci nawet nie pomoże…”. Jestem ciekawy, czy jakby ktoś się za to na poważnie zabrał, to czy polski zawodnik nie miałby z tego jakichś konsekwencji.

A Wy co o tym myślicie? Czy Pasha powinien tak się zachowywać na mediach społecznościowych, a może po prostu powinien to zgłosić na policję?

[latest_posts category=”counterstrike” count=”6″]