r.

Pasha vs Olof – pojedynek o 500$

Wiele osób, które śledzą na bieżąco poczynania najlepszych graczy Counter-Strike: Global Offensive, wie, że pomiędzy Olofmeisterem a Jarkiem "Pasha" Jarząbkowskim cały czas toczy się rywalizacja, która utrzymana jest na bardzo pozytywnym poziomie. Tym razem Olof poległ w starciu. Poniżej możecie zobaczyć ostatnią rundę z gry o 500$. Zapraszam!

Już raz w historii CS:GO mogliśmy zobaczyć osobisty pojedynek pomiędzy Olofem a Pashą, tym razem jednak walka rozegrała się na trochę innej mapie i w trochę innych warunkach, a jeżeli chodzi o reakcje zawodników po wygranej/przegranej… Są po prostu niesamowite! Poniżej znajdziecie 2 filmy, które to przedstawiają.

Olofmeister vs Pasha

Tak jak napisałem wyżej, obejrzyjcie filmy i sami oceńcie, jak wielkie emocje przeżywali zawodnicy po ostatniej rundzie starcia.

Pasha

294px-Pasha_at_Dreamhack_Valencia_2015

Olof

294px-Olofmeister_at_DH_Tours_2015

Podsumowanie

Co sądzicie o tego typu pojedynkach? Według mnie są one bardzo korzystne, jeżeli chodzi o wgląd w formę zawodników w sytuacji 1vs1. Takie rozgrywki są przede wszystkim bardziej dynamiczne, a wynik szybciej się zmienia niż w klasycznych rozgrywkach CS:GO, gdzie bardziej liczy się to, aby drużyna dobrze zagrała, niż dyspozycja pojedynczego zawodnika! Czekam na Wasze komentarze na temat tego pojedynku!

[latest_posts category=”counterstrike” count=”6″]