r.

Nowa operacja w CS:GO? Kiedy?

Od dawna nie widzieliśmy nowej operacji. Każdy szanujący się gracz CS:GO zastanawia się, kiedy nadejdzie czas na nową operację i nową skrzynkę z operacji, w której będzie kolejny zestaw skórek możliwych do wydropienia ze skrzynek. Spekulacje poniżej.

Valve jest firmą dość nieobliczalną z dnia na dzień potrafią wprowadzić ogromne zmiany w swojej grze, tak jak ostatnio stało się to z rewolwerem i mechanizmem strzelania na różne odległości. Mimo wszystko, Valve, wprowadzając nową operację, liczyłoby na spory zysk z zakupu kluczy i % ze sprzedaży skrzynek na Steam market. Dlaczego więc jeszcze nie ma kolejnej operacji?

Kiedy nowa operacja! Valve plox

Nikt do końca nie wie, co planuje dla nas Valve – może w zamian za to, że musimy tyle czekać na kolejną operację, odwdzięczy się nam czymś więcej? Jednak mimo wszystko stare powiedzenie “jeżeli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze.” najprawdopodobniej się sprawdza. Od jakiegoś czasu Valve wprowadzało zmiany dotyczące wymian pomiędzy użytkownikami. Wszystko to oczywiście pod przykrywką bezpieczeństwa wymian i zabezpieczeń przed hackowaniem kont. Jednak kto jest najbardziej narażony na to, że jego konto zostanie zhackowane? Mhmm.

Poniżej przedstawiam Wam grafikę (oś czasu), na której ukazane są wszystkie poprzednie operacje. Miejmy nadzieję, że nowa przybędzie już niedługo!
SzhY7kp

[latest_posts category=”counterstrike” count=”6″]