r.

Niesamowite mecze na ESEA Pro League!

Dzisiaj odbyły się 2 ekscytujące mecze w lidze ESEA. Zobaczcie szczegóły!

Poza dzisiejszym spotkaniem Virtus.pro z LG, odbyły się mecze Cloud9 oraz EnVyUs na mapie de_cache, a także CLG i Fnatic. Zdecydowanie faworytami do zwycięstwa byli EnVyUs oraz Fnatic jak pokazują statystyki ze stron buchmacherskich.

Na początku meczu C9-NV, “NBK” rozpoczął rundę dwoma świetnymi headshotami z USP przy okazji stosując świetną taktykę do skrócenia C9. Dało im to zwycięstwo w rundzie pistoletowej, dzięki czemu wygrali następne 2 rundy. Jednakże w 7 rundzie Cloud9 wzięło się za siebie i dzięki świetnym indywidualnym zagraniom “Skadoodle” i “shroud” wyciągneli kilka kluczowych zabójstw, wygrywając następne rundy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 7-8 z korzyścią dla nV, jednakże C9 zaczęło po gorszej stronie, czyli po stronie terrorystów, a mimo to zdołało doprowadzić do tak dobrego wyniku. Niestety C9 przegrało następną pistoletówkę, co dało nV dużą pewność siebie. W drugiej rundzie ze świetnej strony pokazał się “Happy”, dzięki któremu nV zdominowało następne 3 rundy. Pomimo dużej przewagi, C9 się nie poddawało i w efekcie perfekcyjnego zgrania umieli wygrywać kolejne rundy. Gdzie terroryści by nie weszli tam by szybko popadali.W drugiej połowie zdecydowanie najlepszymi zawodnikami byli “nothing” oraz “seang@res”,którzy idealnie odczytywali zamiary nV. Cloud9 zwyciężyło 9 rund z rzędu wygrywając całe spotkanie 16-13.