CS:GO Najlepsze skiny cz. 3 – P2000!

Po porównaniu USP-S i P2000, czas na najlepsze skórki do tego drugiego! Czy zgodzicie się z moją listą? Zobaczcie sami najlepsze skiny cz. 3 – P2000!

Jak przeczytaliście ostatnio (jeżeli nie – do lektury! [klik] – jest krótko i zwięźle), moim zdaniem USP-S jest odrobinę lepsze – ale czy P2000 posiada ładniejsze skiny? Przekonajmy się!

Miejsce 3 P2000 | Handgun (Pistolero)

Na trzecim miejscu na podium – Handgun. Skin pomysłowy, jeden z tych, które posiadają grafikę przedstawiającą “coś”, a nie, jak w przypadku wielu skórek, inny materiał broni etc. Tani, bo kosztujący około 0.30 euro skin, jest bardzo ciekawą i dobrą alternatywą dla oklepanej “kości słoniowej”, której osobiście po prostu nie trawię, bo może i jest niedroga, ale na bogów – wygląda źle. Jednak żeby nie wychodzić za bardzo z tematu – zobaczcie sami i oceńcie Handgun!

p2000handgun

Miejsce 2 P2000 | Oceanic (Oceaniczny)

Nowy, bo pochodzący z skrzynki Chroma 3 skin. Może dla niektórych osób wygląda on dość słabo, jednak moim zdaniem ma coś w sobie przyciągającego – na tyle, aby choć spróbować zagrać z nim chociaż jeden mecz. A że skin kosztuje około 0.10 Euro, to warto. Nawet powiedziałbym, że bardzo warto!

p2000oceanic

Miejsce 1 P2000 | Fire Elemental (Żywiołak ognia)

Ach, ktoś się spodziewał tego skina? Tak, to jest prawie najdroższa skórka (Piana morska jest droższa, ale jest używana do kontraktów na Fire Serpenta). I tak, moim zdaniem skin prezentuje się świetnie. Tak, może jest za drogi. Tak, może i wygląda trochę bazarowo. Ale owszem, można się w nim zakochać! Sami jednak oceńcie – czy warty jest wydania co najmniej 6-7 euro?

p2000fireelemetal

PS Celowo pominąłem statystyki, ponieważ w porównaniu USP-S i P2000 dość dobrze można poznać staty obu tych broni.

[latest_posts category=”counterstrike” count=”6″]

Źródło: Własne

O autorze: Spliter

SpliterWszechstronny indywidualista, który podąża swoimi ścieżkami. Czasem pozytywny, czasem negatywny. Nie ma tematu na który nie mogę nie pogadać - czy chodzi o technologie, poprzez gry, po nawet najdziwniejsze tematy.
Jeżeli chcecie się ze mną skontaktować, to możecie:
- zajrzeć na mój kanał Youtube i zostawić suba: youtube.com/user/spliter131
- napisać maila: SpliterH2P@wp.pl (także zapytania o współpracy ze mną)
Tak serio: jeżeli macie jakiekolwiek pytanie, to piszcie - w miarę możliwości postaram się odpowiedzieć ^^
-----------------------------------------------------------------------------------
A, wspominałem że byłoby mi miło, jakbyście zostawili suba na moim kanale? <3 Klik tutaj, aby zasubować!